Aizņemies izdevīgi – izvēlies Vivus ātro kredītu!

ātrais kradīts vivusVivus ir ātro aizdevumu kompānija, kas piedāvā ļoti izdevīgus aizņemšanās nosacījumus gan saviem pastāvīgajiem, gan jaunajiem klientiem. Ar Vivus naudu jūs varat saņemt tikai dažu minūšu laikā, nekārtojot neskaitāmas formalitātes, turklāt aizdevumam ir pieejami ļoti elastīgi atmaksas nosacījumi. Proti, jūs pats varat izvēlēties sev izdevīgu aizdevuma atmaksas termiņu un atmaksāt aizdevumu pa daļām.

Ātrais aizdevums pie Vivus būtībā ir parasts ātrais kredīts, bet, salīdzinot ar lielāko daļu citu līdzīga veida aizdevumu, tam ir pieejamas vairākas priekšrocības:

  • Vivus piedāvā lielāku aizdevuma apmēru;
  • Kredītam ir pieejami elastīgi atmaksas nosacījumi;
  • Nauda pieejama praktiski jebkurā laikā.

Parasti ātrais kredīts ir ļoti neliels aizdevums, kas paredzēts tādu izdevumu, kā negaidīts rēķins vai neplānots pirkums veikšanai, kā arī brīžiem, kad vajadzīga nauda, lai iztiktu līdz nākamai algas dienai. Ar Vivus Jūs varat realizēt arī nedaudz lielākus mērķus, jo ierasto dažu simtu latu vietā, ir iespējams saņemt līdz pat 1000 latiem lielu kredītu.

Vivus ātrajam kredītam ir pieejami daudz elastīgāki atmaksas nosacījumi nekā lielākajai daļai līdzīga veida aizdevumu. Parasti ātrais kredīts ir jāatmaksā uzreiz, viena mēneša laikā. Ar Vivus naudu Jūs varat atmaksāt pa daļām laikā līdz 24 mēnešiem. Atkarībā no tā, cik lielu ikmēneša maksājumu varat atļauties, izvēlieties īsāku vai garāku atmaksas laiku.

Ātrais kredīts starp citiem aizdevumiem izceļas ar to, ka naudu ir iespējams saņemt arī ārpus ierastā banku darba laika. Kompānijai Vivus ir viens no garākajiem ātro aizdevēju darba laikiem – tā ir izsniedz aizdevumus katru dienu no 7.00 līdz 24.00. Tas nozīmē, ka nauda ir pieejama arī brīvdienās un ļoti vēlu darba dienu vakaros.

Vivus ātrais kredīts ir pieejams Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem vecumā no 20 līdz 75 gadiem, ja vien viņu vārds nav minēts parādnieku sarakstos. Aizdevumu neiesaka personām, kam nav pietiekami lielu un regulāru ienākumu tā atmaksai, kā arī gadījumos, kad nauda ir nepieciešama citu parādsaistību segšanai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *