Aprīkojums ikvienam pasākumam- Akuratspasakums.lv

Katram pasākumam – vai tās būtu tuvojošās Ziemassvētku vai gadumijas balles, vai kāzas, dzimšanas dienas svinības, bankets vai kas cits – vienmēr vajadzīgs aprīkojums. Nomas pasākumu inventārs ir vienmēr kvalitatīvs, labā vizuālajā un tehniskajā stāvoklī, bet pērkot, vienmēr rodas problēmas – kur to visu uzglabāt, kā pienācīgi kopt? Šie iemesli lielai daļai cilvēku liek izvēlēties pasākumu aprīkojuma nomu. Aprīkojuma nomu dažāda veida vajadzībām piedāvā arī  Akuratspasakums.lv.  Jāmin, ka lielāko daļu pasūtījumu uzņēmuma speciālisti arī piegādā, montē un demontē. Tās nomas preces, kuras ir viegli uzstādāmas, iespējams montēt un demontēt arī pašiem iznomātājiem, tomēr lielāko daļu uzstāda akuratspasakums.lv darbinieki, jo ir jāzina, kā pareizi inventāru uzstādīt. Piemēram, lielāko telšu uzstādīšana prasa pat vairākas stundas.

Pasākumam, kas tiek rīkots ārpus telpām noderīga būs telts noma. Tā ir iespēja izvēlēties piemeŗotāko no dažādo formu un izmēru teltīm. Piedāvājumā teltis gan mazākiem, gan gluži pretēji – vērienīgiem pasākumiem.

Nojumes noma – izdevīgs risinājums, kuru izmanto dažāda veida pasākumos – piemēram,  pilsētas vai Dziesmu Svētkos, festivālos un citviet. Ņemot vērā katra konkrētā pasākuma specifiku un citus faktorus, arī nojumes nomas izmaksas katru reizi atšķirsies. Vislabāk tās uzzināt, sazinoties ar http://akuratspasakums.lv/ komandu.

Akuratspasakums.lv piedāvājumu klāstā arī galdu noma. Iznomātie galdi ir gaumīgi un iederēsies praktiski jebkurā interjerā.

Nepieciešama arī krēslu noma? Akuratspasakums.lv piedāvā arī to! Ir iespējams iznomāt trīs veidu krēslus: melnus, viegli pārvietojamus krēslus; banketu krēslus; vai gaumīgus bāra krēslus, tāpēc varēsiet izvēlēties piemērotu variantu ikvienam pasākumam.

Galdu un krēslu noma – izdevīgs variants ikreiz, kad vajadzīgs noteikta veida galdi un krēsli.

Ja nepieciešama saliekamā skatuve, Akuratspasakums.lv piedāvājumā ir piecu veidu dažādu izmēru (no 6-35 kv/m), augstumu un celtspējas saliekamās skatuves. Tās sastāv no podestiem, kurus savstarpēji var sastiprināt dažādās pozīcijās, kas nodrošina iespēju izveidot dažādas formas skatuves: taisnstūra, kvadrāta, T, L vai U formas. Jāpiebilst arī, ka skatuves augstums ir regulējams, tas ļauj skatuvi uzstādīt arī nelīdzenās vietās.

Brīvdabas pasākumos lielisks risinājums noteikti būs galdi un soli. Veicot pasūtījumu jāņem vērā, ka pie katra galda ērti jutīsies 8 cilvēki. Gan galdi, gan soli ir gaumīgi un stabili. Tie ir arī ātri un vienkārši saliekami – to var izdarīt gan klients pats, gan arī uzticēt to Akuratspasakums.lv komandai.

Akuratspasakums.lv piedāvātās apgaismes lampas – labs risinājums ikvienā pasākumā. Piedāvājumā arī citi gaismas sistēmu risinājumi – piemēram, gaismas galdi.

Akuratspasakums.lv – labākais partneris svētku organizēšanā. Neatkarīgi no tā, kāda veida pasākums tiek rīkots, ziniet, ka Akuratspasakums.lv piedāvājumu klāstā pati labākā telšu īre, kā arī cita veida pasākumu aprīkojums – apgaismes elementi, paklāji, galdu un krēslu īre, kā arī daudz citu praktisku un efektīvu lietu. Ieskaties akuratspasakums.lv, lai uzzinātu vairāk!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *