AR 1A.LV VISI PIRKUMI PĀRIS KLIKŠĶU ATTĀLUMĀ LĪDZ TAVĀM DURVĪM

Video kameras 1aJa saspringtais dzīves režīms neatļauj aizvadīt neskaitāmas stundas veikalos, bet vēlies iegādāties nepieciešamās preces mājai vai ofisam, nekavējies ne mirkli un ieskaties 1a.lv interneta veikalā! Vērienīgajā preču klāstā atradīsi visdažādākās lietas, sākot no datortehnikas un filmēšanas iekārtām, līdz dārza nojumēm.

Ja esi jaunas videokameras meklējumos, ieskaties 1a.lv piedāvājumā! Tur atrodamas video kameras visām gaumēm. Atzītāko zīmolu ražojumu vidū atradīsi gan mājas video, gan arī profesionālajai filmēšanai piemērotu kameru.

Kameras aplūko šeit- http://www.1a.lv/foto_video_tehnika/videokameras

Par piemērotu gaisa temperatūru un labu tīrību telpās parūpēsies kondicionieri. Plašajā izvēlē atrodami kvalitatīvi iekštelpu, kombinētie un mobilie jeb pārvietojamie gaisa kondicionieri no tādiem atzītiem ražotājiem kā Beko, Elektrolux, Olimpia Splendid un citiem. Piedāvājumā atradīsi atšķirīga dizaina modeļus, piemērotus dažādu telpu interjeram un stilam.

Gādājot par patīkamu mikroklimatu, daudzās telpās neaizstājama ierīce ir arī gaisa mitrinātājs. Interneta veikala 1a.lv preču klāstā atrodami gaisa mitrinātāji plašākajā izvēlē ar dizainu atšķirīgām gaumēm un pievilcīgu cenu dažādiem budžetiem. Vajadzīgo ierīci varēsi atrast, ņemot vērā tās atbilstību telpas izmēriem, arī darbības skaļumu un ūdens patēriņu.

Ātrāk un ērtāk pie sausa apģērba pēc mazgāšanas palīdzēs tikt veļas žāvētājs. Iekārtu izvēlē atradīsi gan kondensācijas, gan ventilācijas tipa žāvētājus no populāriem ražotājiem. Veļas žāvētāju iespējams izvēlēties, vadoties pēc ietilpības un elektroenerģijas patēriņa, tāpat izmēriem un programmu veidiem.

Ja ledusskapja saldētava kļuvusi par šauru un ražas sezonas dārza un mežu labumu saldēšanas plānu tā izpildīt nevarēs, laiks apskatīt 1a.lv piedāvātās saldētavas. Vadoties pēc saldējamāsiekārtas izmēra, tilpuma, saldēšanas jaudas un plauktu veida, atradīsi piemērotāko modeli mājas vai biznesa vajadzībām.

Līdz ar siltās sezonas iestāšanos arvien pieprasītākas kļūst dārza nojumes patīkamākai atpūtai svaigā gaisā. Dažāda izmēra, krāsu toņu un konstrukciju tipa nojumes atrodamas 1a.lv piedāvājumā. Nojume ne tikai ļaus patverties no nelabvēlīgiem laika apstākļiem, bet arī glīti iederēsies dārzā un kalpos kā praktisks ekipējums, dodoties atpūtā pie dabas.

Taupi laiku, līdzekļus un enerģiju – ienāc 1a.lv!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *