Ātrajiem kredītiem internetā ir savas priekšrocības

atrie kreditiPar iespēju aizņemties ātro kredītu internetā nu jau zina visi. Liela daļa šo iespēju izmanto – katrs savam iemeslam un nepieciešamībai. Arī priekšrocības, par spīti tam, ka ātros kredītus uzskata par riskantiem un nedrošiem, pastāv. Lielāko daļu no tām tie, kas aizņemas ātros kredītus, jau zina. Bet ir arī tādas priekšrocības, kas zināmas mazāk, vai vismaz par tām tiek stāstīts mazāk. Arī man ir sava nelielā pieredze aizņemoties ātro kredītu internetā, un vismaz divas priekšrocības zinu, kas, bieži popularizētas netiek, toties var izrādīties visnotaļ noderīgas.

            Visiem zināma opcija – ātrā kredīta atmaksas termiņa pagarināšana. Ja aizņēmies, bet kaut kādu neparedzētu apstākļu dēļ noteiktajā laikā kredītu atmaksāt nevari – pagarini tā atmaksas termiņu. Tādā vaidā izdodas neiedzīvoties negatīvā kredītvēsturē – ka kaut kas nav laicīgi atmaksāts, kā arī izvairīties no soda procentiem. Tomēr, pagarinot ātrā kredīta atmaksas termiņu, jāatceras, ka, lai gan tas visbiežāk ir bezlimita pasākums, šādi ilgtermiņā mēs varam arī pārmaksāt visu aizņēmuma summu, tā arī to neatmaksājot. Pagarināt atmaksas termiņu vienreiz, pie nepieciešamības, nav nekas ļauns, bet, darot to atkārtoti, mēs tikai velkam sev līdzi parādu, par kuru ik mēnesi tērējam noteiktu summu naudas, bet tas nesamazinās. Šeit talkā nāk viena no priekšrocībām, kas mazāk zināma. Iespējams, šāda opcija nav pieejama visām ātro kredītu kompānijām, tāpēc iepriekš der sazināties ar to, no kuras kredīts ņemts, un noskaidrot. Bet kopumā pastāv iespēja kredītu atdot pa daļām pat tad, ja termiņš ir tikai viens mēnesis.

            Piemēram – pienākot noteiktajam atmaksas termiņam, pārskaitīt pusi, trešdaļu atdodamās kredīta summas, plus aizdevuma pagarinājuma summu uz vēl vienu mēnesi – tas gan jādara divos atsevišķos maksājumos. Tādā veidā ātrais kredīts tiks pagarināts uz vēl vienu laika periodu un jau samazinājusies tā atmaksas summa. Labāk atvēlēt vismaz daļu kredīta atmaksas summas, kopā ar tā pagarināšanu, nekā vienkārši pagarināt, nezinot, vai nākamajā mēnesī to nenāksies darīt atkal.

            Otra no priekšrocībām, kas gan vairāk ir pierādījums tam, ka arī ātro kredītu aizdevēji internetā ir saprotoši ļaudis. Ja aizdevuma atmaksas datums iekrīt brīvdienā, bet bankas pārskaitījums tiks veikts tikai darba nedēļas sākumā (piektdienā, piemēram, nav paspēts vai pārskaitījums ceļo no vienas bankas uz citu, kas reizēm var prasīt pat dienu) – dienu, vai divas vēlāk, nekā paredzēts atmaksas termiņš, der sakontaktēties ātro kredītu kompāniju, paskaidrojot situāciju par kredīta atmaksas pārskaitījuma kavēšanos. Visticamāk, jo īpaši tad, ja jau esat esošs ātro kredītu kompānijas klients, kas savus iepriekšējos aizdevumu atmaksas datumus nav kavējis, šo kavēto brīvdienu dēļ papildus soda procenti aprēķināti netiks un kopējā kredītvēsture nesabojāsies.

Vairāk informācijas lasīt šeit – http://zion.lv/blogs

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *