ĀTRIE KREDĪTI LIELIEM UN MAZIEM DZĪVES PLĀNIEM – VIVUS.LV

pirmais aizdevums bez maksasŠobrīd, kad nebanku kredītdevēju piedāvājums ir ļoti daudzveidīgs, nepieciešamības gadījumā aizdevumu saņemt ir viegli, tomēr ir ļoti būtiski izvēlēties ne tikai izdevīgāko, bet arī drošāko risinājumu.

Viens no populārākajiem un iecienītākajiem aizdevējiem Latvijā ir Vivus.lv, kas saviem klientiem piedāvā drošus un izdevīgus aizdevumus.

Vivus.lv ātrie kredīti tiek izsniegti Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem , kas sasnieguši 20 gadu vecumu. Kredīta piešķiršanā būtiska ir arī kredītvēsture – tai jābūt pozitīvai. Tāpat pie kredīta piešķiršanas tiek vērtēts arī ienākumu līmenis – tam jābūt atbilstošam piešķirtajai kredīta summai.

Svarīgi, ka ātrais kredīts pie Vivus.lv tiek izsniegts līdz pat EUR 1500 apmērā! Tas nozīmē, ka Vivus.lv būs lielisks risinājums arī tad, kad vajadzīgs aizdevums lielāku plānu realizēšanai! Kredīta atmaksas termiņš, savukārt, noteikts līdz pat 24 mēnešiem.

Kredīts pie Vivus.lv noformējams vienkārši – viss, kas nepieciešams – pieeja internetam, mobilais telefons un bankas konts kādā no Latvijā esošām bankām.

Lielisks piedāvājums gaida Vivus.lv jaunos klientus – pirmās 90 dienas nemaksā neko. Tas nozīmē, ka kredītu varēsi atmaksāt tikai 91. dienā! Protams, būs iespēja kredītu atmaksāt arī ātrāk. Tādā gadījumā būs jāatmaksā pilna kredīta pamatsumma un procenti par kredīta izmantošanas periodu.

Savukārt, ja kredītu nespēj atmaksāt norādītajā termiņā, iespējama arī tā pagarināšana. Tas ir maksas pakalpojums, tomēr lielisks risinājums, ja kredīta atmaksu nepieciešams atlikt.

Visbiežāk ātrie kredīti internetā tiek noformēti situācijās, kad vajadzīgā naudas summa ir salīdzinoši neliela. Tomēr aizvien populārāki kļūst arī tā saucamie patēriņailgtermiņa kredīti, kas būs noderīgi tad, ja vajadzīgā summa ir lielāka. Turklāt pirmais aizdevums bez maksas!

Būtiski, ka kredīti pie Vivus.lv noformējami un saņemami ļoti ātri – apmēram 10 minūtēs. Tādēļ tas būs labs risinājums, ja kredīts vajadzīgs steidzami. Atliek vien reģistrēties aizdevēja mājas lapā, pieteikties kredītam un gaidīt to savā bankas kontā jau pēc pavisam neilga laika! Jāpiebilst, ka kredītam pieteikties var jebkurā diennakts laikā, tomēr kredīta noformēšana notiks kredītdevēja darba laika ietvaros.

Vivus.lv būs izdevīgs risinājums dažāda veida situācijās, tomēr vērts atcerēties, ka katrs aizdevums ir atbildība! Tādēļ pirms kredīta noformēšanas nepieciešams rūpīgi izvērtēt kredīta nepieciešamību un iespēju to atmaksāt noteiktajā laikā un termiņā. Rīkojies atbildīgi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *