Dāvini emociju gammu

dāvana Noteikti, ka visi zina, ka dāvanas spēj radīt veselu emociju gammu. Tās spēj radīt prieku, sniegt adrenalīnu, harmoniju un vēl daudz ko citu. DāvanuServiss.lv dāvanu portālā atradīsiet vairāk kā 700 dažādas dāvanas, kuras spēs sniegt neaizmirstamu emociju gammu ikvienam cilvēkam, neskatoties uz viņa dzimumu, vecumu vai dzīves uzskatiem.

Laimes hormons

Šķiet, ka visas DāvanuServiss.lv atrodamās dāvanas spēj radīt laimes hormonu. Jau tas vien, ka otrs cilvēks par Jums ir atcerējies, radīs smaidu. Prieku noteikti spēs radīt latviskās vērtības. Tā, piemēram, DāvanuServiss.lv piedāvā iegādāties Valmiermuižas alus degustācijas dāvanu karti Ls 35 vērtībā. Valmiermuižas alus darītava atrodas  pie Valmieras, kas nelielos apjomos nesteidzīgi brūvē alu, ievērojot labākās muižas kvalitātes tradīcijas un izmantojot augstākās kvalitātes dabiskās izejvielas. Ar viesmīlību Valmiermuižā uzņem ikvienu ciemiņu, laipni izrāda alus darītavu, pastāsta par alus sastāvdaļām un alus tapšanas posmiem. Pēc ekskursijas ciemiņi tiek aicināti uz alus degustāciju, kuras laikā iespējams nobaudīt dažādus Valmiermuižas alus veidus un unikālas alus uzkodas. Kā delikatese alus gardēžiem galdā tiek celts Dikļu pils šefpavāra gatavots Valmiermuižas tumšā alus saldējums.

Adrenalīns

Ja zināt kādu, kas alkst pēc adrenalīna, tad ziniet, ka DāvanuServiss.lv piedāvā neskaitāmas dāvanas, kas sniegs asas izjūtas. Piemēram, kā būtu ar deltaplāna lidojumu virs Rīgas? Tās būtu neaizmirstamas emocijas, jo tā ir iespēja iejusties putna lomā, pavērojot Rīgu no viņa acu skata. Šīs dāvanas cena ir tikai Ls 15

Miers

Savukārt mierīga tipa cilvēkiem DāvanuServiss.lv piedāvā dažādu veidu masāžas, SPA procedūras, vakariņas, kā arī kursus. Nekas nespēs nomierināt labāk par eksotisku šokolādes masāžu. Šokolāde –  tas ir ne tikai garšīgi, bet arī relaksējoši, skaisti un veselīgi. Tā ir jutekliska, aromātiska masāža, kas dod iespēju izjust fizisku un garīgu labsajūtu un atbrīvoties no ikdienas spriedzes. Labākā masāža eksotisko izjūtu cienītājiem. Vesela stunda eksotiskās masāžas un tējas krūze par nieka Ls 28

Ieprieciniet sev mīļos cilvēkus, dāvājot iespēju izzināt sevi, savu iekšējo pasauli, atraisot emocijas, kas paliks atmiņā uz mūžīgiem laikiem!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *