Ērts aizdevums pie Viasms.lv!

ātrs kredīts viasms.lvSms kredīts ir aizdevums, kuru ērti iespējams pieteikt ar telefona starpniecību- tikai nosūtot vienu īsziņu. Tas ir lielisks risinājums, ka naudas līdzekļi vajadzīgi steidzami . Sms kredīts nodrošina nepieciešamā aizdevuma pieejamību pat tad, kad nav pieejams internets.

Viens no aizdevumu sniedzējiem, kura piedāvājumā ietilpst arī sms kredīti, ir viasms.lv. Noformē sms kredītu ātri un vienkārši- ar vienas īsziņas palīdzību.

Sms kredītam iespējams pieteikties arī internetā. Būtiski, ka sākot no otrās reizes sms kredīts noformējams arī ar telefona palīdzību – nosūtot sms.

Īpaši padomāts par jaunajiem klientiem- pirmais sms kredīts ir bez maksas. Pirmajā reizē kredīts pieejams 200 eiro apmērā . Maksimālais termiņš, uz kuru tiek izsniegts aizdevums, ir 30 dienas. Tomēr, ja kādu iemeslu dēļ nevari veikt kredīta atmaksu līgumā noteiktajā termiņā, iespējama tā pagarināšana .

NOFORMĒ KREDĪTU IZDEVĪGI PIE VIA SMS

Ātrs kredīts internetā- tā ir iespēja, ko izmanto arvien vairāk cilvēku. Un ne bez iemesla – ērtā noformēšana, ātrā saņemšana un izdevīgie atmaksas noteikumi patīk daudziem. Lai arī populārāki ir tieši īstermiņa kredīti, tomēr plaši izmantoti ir arī tā saucamie patēriņa aizdevumi, kas ir tik pat ērti un vienkārši noformējami.

Katrs ir bijis situācijā, kad naudas līdzekļi vajadzīgi šķietami neizdevīgā brīdī- piemēram, brīvdienās, agri no rīta vai vēlu vakarā. Tā vairs nav problēma, jo ātrais kredīts nodrošina nepieciešamās naudas summas pieejamību tad, kad tas vajadzīgs visvairāk.

Vēl viens faktors, kas padara aizņemšanos internetā vēl izdevīgāku- kredīti bez ķīlas.

Kredīts bez ķīlas ir arī VIA SMS piedāvājumā. Šis aizdevējs piedāvā dažāda veida aizdevumus – gan ilgtermiņa kredītus, , gan arī mazāka apmēra aizdevumus ikdienišķām situācijām, kad, piemēram, mazliet pietrūkst līdz algai.

VIA SMS sortimentā gan ilgtermiņa aizdevumi līdz 1500 eiro , gan arī tā saucamie aizdevumi līdz algai, kas ļauj ērti saņemt mazāku summu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *