Galda spēles un rotaļlietas pasūti internetā!

images (7)Bērnu pirmās dzīves gados īpaši lielu lomu ieņem miegs, tādēļ būtiskākais paveicamais darbs ir bērnu gultas iegāde. Tāpat nedrīkst piemirst par bērnu vispusīgu iemaņu attīstīšanu, organizējot mācīšanos spēlējoties jeb spēles bērniem

LEGO ir viens no populārākajiem mazuļu atpūtas un izklaides veidiem, tādēļ laikā, kad bērnu rati ir sagatavoti pastaigai, tas noteikti ir jāņem līdzi. Tikpat svarīga ir drošība, tādēļ klasiskās gāzes plīts vietā jāsarūpē indukcijas plītis. Uzzini vairāk šeit!

Ekonomiskas indukcijas plītis nodrošinās augstāku drošības standartu ievērošanu bērniem un pieaugušajiem

Katrā ģimenē novērtēs kvalitatīvas un modernas indukcijas plītis, jo tās ir ne tikai ergonomiskas, bet arī ļauj daudz īsākā laikā pagatavot īpaši gardu ēdienu. Ērtais vadības bloks indukcijas plītis padara par lielisku palīgu katrā virtuvē, jo padara vieglāku gatavošanu: ir nepieciešams tikai dažas reizes pieskarties un Jūs varat iegūt vajadžigo temperatūru gan uz virsmas, gan cepeškrāsnī. Indukcijas plītis – teicams rīks katrai virtuvei, jo:

  • Neaizņem daudz vietas;
  • Ir droši vadāmas un tīrāmas;
  • Padara Jūsu interjeru vēl estētiskāku.

Izturīgas bērnu gultas kalpos ļoti ilgi, bet izturīgi bērnu rati noderēs drošām un komfortablām pastaigām parkā

Līdz ar bērna piedzimšanu, vecākiem ir jāsarūpē 2 svarīgas lietas – bērnu gultas un bērnu rati. Kvalitatīvas bērnu gultas sagādāšana ir ļoti nozīmīga, jo nodrošina labu miegu bērnam un nodrošina lielāku enerģijas daudzumu dienas laikā. Savukārt pagalmā bērnu rati ar neslīdošiem riteņiem palīdzēs ērti pārvietoties pa dažādiem ceļa segumiem. Ja jāizvēlas bērnu gultas vai bērnu rati, iesaka neaizmirst šādus aspektus:

  • Izejmateriālu izvēle un to kombinācijas;
  • Modifikācijas iespējas;
  • Dizaina izvēle un saskaņošana ar vecāku dzīves stilu.

Pavadiet mērķtiecīgi brīvo laiku ar savu bērnu, izmantojot LEGO konstruktorus un citas spēles bērniem

Spēles bērniem, piemēram, LEGO, ir lielisks veids, kā pilnveidot viņu radošās spējas un telpiskās domāšanas prasmes. Dažādie LEGO konstruktoru veidi attīsta gan pirkstu motoriku, gan telpiskās prasmes. LEGO nav tikai parastas spēles bērniem – tas ir lielisks mācību līdzeklis gan pirmsskolā un skolā, gan mūžizglītībā. Pieaugušo izglītībā LEGO noder dažādu komandas veidošanas aktivitāšu realizēšanā, savukārt skolā LEGO veicinās skolēnu fizikas vai matemātiskās prasmes. Spēles bērniem palīdzēs attīstīt sadarbības prasmes, piemēram, daloties ar LEGO kauliņiem vai priekā par uzbūvēto.

Padariet dzīvi komfortablāku ar sagādāto no interneta veikala 1a.lv ievērojamā piedāvājuma! Te plašā sortimentā var iegādāties A++ indukcijas plītis, attīstošas spēles bērniem un īpaši LEGO, bērnu gultas un bērnu rati! Iesaktieties www.1a.lv un veiciet pasūtījumu tagad! <h2>

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *