IEPRIECINI SEVI UN CITUS AR LIELISKU KANVU NO CANVASWAY.COM

kanvasIkvienas telpas interjeram īpašu noskaņu piešķirs oriģināla kanva. Kanva – tā pamatā ir uz auduma uzdrukāta fotogrāfija. Šīs foto gleznas tiek drukātas uz kvalitatīva auduma, izmantojot augstas kvalitātes speciālas krāsas – tādā veidā nodrošinot ilgu mūžu. Kanvas tiek uzvilktas uz atbilstoša izmēra rāmjiem, kas pēc tam ir piestiprināmi pie sienas.
Ja esi iecerējis savu interjeru izdaiļot ar gaumīgu kanvu vai pasniegt to kā dāvanu , vērts ielūkoties canvasway.com piedāvājumos!
Canvasway.com piedāvājumu klāstā ne vien jau gatavas kanvas, bet arī iespēja tās pasūtīt individuāli.

Vēlotos iegādāties kanvu, būtisks jautājums noteikti būs kanvas cena. Šeit svarīgi zināt, ka tā atkarīga no vairākiem faktoriem – kā piemēram, izmēra, malu attiecības un kanvas tipa. Vislabāk kanvas cenu iespējams uzzināt, ieskatoties mājas lapā canvasway.com – sadaļā ”kanvu izmēri un cenas”, kā arī sazinoties ar uzņēmuma komandu.

Kanvas glezna noteikti būs lieliska dāvana

Canvasway.com ir iespēja arī uzdāvināt dāvanu karti. Tā ļaus saņēmējam pašam izvēlēties sev tīkamo kanvu. Būtiski, ka katras kanvas izgatavošana notiek, izmantojot kvalitatīvu audumu, kas ir izturīgs pret mitrumu, nodilumu, nobrāzumiem un UV gaismu. Jāpiebilst arī, ka kanva pēc apdrukas tiek apstrādāta ar īpašu aizsarglaku, kas pasargā no putekļiem un UV starojuma. Tādā veidā kanvu ir vieglāk kopt un tā ilgāk saglabā savu kvalitāti.

Svarīgi, ka kanvas gleznas izgatavošana neaizņems daudz laika – pasūtījums tiek izpildīts vidēji 1- 2 dienu laikā. Pasūtījums uz norādīto adresi tiek nogādāts ar DPD kurjera starpniecību un tas notiek 2 – 5 dienu laikā. Papildini interjeru ar brīnišķīgu mākslas darbu no canvasway.com.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *