Iespēja pagarināt kredīta atmaksas termiņu

iespēja pagarināt aizdevuma termiņu viasms.lvLai arī cik labi un godīgi ir tavi nolūki, kad piesakies ātrajam kredītam internetā vai jebkuram citam kredītam, diemžēl ne vienmēr izdodas palikt par priekšzīmīgu kredīta atdevēju. Dažādu objektīvu iemeslu dēļ reizēm nav iespējams noteiktajā termiņā atdot kredītu. Problēmas ar laicīgu kredīta atmaksu var gadīties, ja negaidīti esi zaudējis darbu, darba devējs kavējas ar algas izmaksu, paša vai kāda tuvinieka veselība ir pasliktinājusies vai tevi ir piemeklējusi vēl kāda ķibele. Liela apmēra, piemēram, hipotekārā kredīta, ņēmējiem aizdevējs, visbiežāk banka, piedāvās kredīta brīvdienas. Kredīta brīvdienu gadījumā ikmēneša kredīta maksājumi nav jāveic. Tas var būt lielisks risinājums brīžos, kad esi nonācis negaidītās finansiālās grūtības. Patēriņa kredīta gadījumā reti kad tiek piedāvāts kas līdzīgs kredīta brīvdienām. Tomēr citādāk ir ar ātrajiem kredītiem internetā.

Kā zināms, ātro kredītu internetā termiņi bieži vien ir diezgan īsi. Lai arī sākotnēji ir šķitis, ka mēneša laikā paņemto kredītu varēsi atdot, mēneša beigās var izrādīties, ka tas tomēr neizdosies. Vairākas kompānijas, kas piedāvā ātros kredītus internetā, saviem klientiem piedāvā pagarināt kredīta atmaksas termiņu.

Piemēram, ja esi pietiecies ātrajam kredītam internetā pie Viasms, bet saproti, ka 30 dienu laikā kredītu neizdosies atdot, vari pagarināt kredīta atmaksas termiņu. Atkarībā no kredīta apmēra un termiņa, par kādu vēlies pagarināt kredīta atmaksu, tev būs jāpārskaita neliela naudas summa )neapšaubāmi mazāk apar pašu kredīta summu) uz Viasms kontu, norādot, ka vēlies pagarināt kredīta atmaksas termiņu. Šādā veidā tu izvairīsies no nepatīkamām situācijām, kas var gadīties, ja kādu objektīvu vai subjektīvu iemeslu dēļ nevarēsi atdot paņemto kredītu.

Lai uzzinātu vairāk ienāc Viasms mājas lapā!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *