Interneta aizdevums- variants neplānotās situācijās

Dzīvojam laikā, kad neplānotas situācijas rodas diezgan bieži. Nereti tās nozīmē arī papildu izdevumus, tādēļ dažkārt par piemērotu risinājumu var kļūt ātrais aizdevums. Ātrais aizdevums ir salīdzinoši ērts veids, kā tikt pie vajadzīgajiem naudas līdzekļiem. Pateicoties pieprasījumam, pieaudzis arī piedāvājums, tādēļ ātrais aizdevums pieejams pie dažādiem kredītdevējiem. Ja atbildīsi kredītdevēja prasībām, ātrais aizdevums var būt Tavā rīcībā pat 15 minūšu laikā!

KREDĪTA NOFORMĒŠANAS NOTEIKUMI

Lai kredīta aizdevums būtu pieejams, jāielāgo daži kritēriji – piemēram, vecuma ierobežojums. Visbiežāk kredīta aizdevums tiek izsniegts sākot no 20 gadiem, taču joprojām ir aizdevēji, kas kredītus piedāvā, piemēram, no 19 gadiem. Jāsaka , ka no 19 gadiem ātrais aizdevums tiek izsniegts vairs tikai pie dažiem aizdevējiem. Tas, ka kredīts no 19 gadiem ir kļuvis par maz pieejamu iespēju, saistīts ar vienošanos, ko noslēguši vairāki aizdevēji – lai veicinātu atbildīgu aizņemšanos, kredītdevēji aizdevumus izsniedz no 20 nevis, piemēram, no 19 gadiem. Uzzini vairāk šeit!

Vēl viens nozīmīgs faktors, kas tiek ņemts vērā, noformējot aizdevumu, ir kredītvēsture. Kredīts ar sliktu kredītvēsturi izsniegts netiek. Tas nozīmē, ka, lai saņemtu aizdevumu, kredīta ņēmējam nedrīkst būs nenokārtotu parādsaistību vai kavētu kredītmaksājumu. Ņemot vērā, ka kredīts ar sliktu kredītvēsturi nav pieejams, vajadzības gadījumā jāmeklē citi varianti, piemēram, jāaizņemas no draugiem .

VIASMS – KREDĪTI ONLINE LĪDZ 1500 EIRO APMĒRĀ

Šobrīd, kad kredīti online noformējami plašā klāstā, viegli apjukt daudzveidīgajā piedāvājumā. Apzinoties klientu dažādās situācijas, aizdevējs ViaSMS piedāvā vairākus aizdevuma variantus – kredīti online pie šī aizdevēja pieejami gan tad, ja nepieciešams neliels aizdevums, gan arī tad, ja nepieciešamā naudas summa ir lielāka. ViaSMS online kredīti iedalās divās daļās – aizdevums līdz algai jeb īstermiņa kredīts un naudas kredīts lielāku dzīves plānu realizēšanai. Lai arī kāda būtu Tava nepieciešamība, ViaSMS kredīti online var kļūt par lielisku risinājumu. Tomēr jāņem vērā, ka kredīti online ir atbildība, tādēļ tie jānoformē pārdomāti.

Ja nepieciešams īstermiņa kredīts, pirmajā aizņemšanās reizē vari rēķināties ar 350 eiro. Šis īstermiņa kredīts jāatmaksā trīsdesmit dienās. Būtiski minēt, ka jaunajiem klientiem pirmais īstermiņa kredīts pieejams ar 100 % atlaidi komisijas maksai. Tas nozīmē, ka pēc noteiktā termiņa  būs jāatmaksā tikai tik, cik aizņēmies.

Ja nepieciešams lielāka apmēra kredīta aizdevums, pie ViaSMS vari noformēt līdz 1500 eiro lielu aizdevumu, kas būs jāatmaksā 3 līdz 12 mēnešu laikā. Būtiski, ka kredīta aizdevums pieejams bez ķīlas un galvojuma. Tomēr jāņem vērā, ka pie ViaSMS nav pieejams kredīts ar sliktu kredītvēsturi.

ViaSMS var kļūt par piemērotu variantu visdažādākajās situācijās – gan tad, kad nepieciešams īstermiņa kredīts, gan arī tad, ja nepieciešams ilgtermiņa kredīta aizdevums. Tomēr, lai kredīta aizdevums nekļūtu par iemeslu problēmām, būtiski aizņemties atbildīgi!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *