Ir vajadzīga telšu īre pasākumam? Atceries pāris ieteikumus

Apjomīgu notikumu organizēšanas procesā vienmēr būs noderīgi, ka tiks noīrēts profesionāls pasākumu aprīkojuma serviss, kuru pakalpojumu klāstā ir tāds dažādi labi servisi, piemēram, telšu noma pasākumiem. Tad, ja organizējamais pasākums notiks ārpus telpām, šādas teltis pasākumiem http://akurats.com/lv/teltis būs neizbēgama nepieciešamība. Kā tieši pasūtīt piemērotākās?

Telšu noma pasākumiem – gan lieliem, gan mazākiem

Kā jau šeit iespējams aplūkot http://akurats.com/lv/teltis, tad teltis pasākumiem atrodamas visdažādākajos izmēros, tieši tāpēc telts īre jebkurā gadījumā jāsāk ar nepieciešamās telts funkcijas apzināšanas. Dažreiz telšu īre vajadzīga vien papildus aizsardzībai no lietus un pārsvarā pasākums ir plānots ārpus telts. Tad noderēs zvaigznes tipa telts vai dažu mazu telšu īre. Taču nepieciešamā telts platība precīzāk jāaprēķina tādā gadījumā, kad ir nepieciešamas teltis pasākumiem, kas pilnībā būs telts ietvaros.

Telts īre būs atkarīga no nepieciešamās platības

Nākamais būtu jāsaprot tieši, cik tieši lielas telts īre Jums ir vajadzīga. Te http://akurats.com/lv/teltis redzams, ka parasti tiks izmantotas kvadrātveida teltis, ņermot vērā, ka tādas varēs tāpat arī apvienot vairākas vienu ar otru. Sarēķiniet, tieši cik viesiem ir domāts konkrētais pasākums un tad piesaistītais pasākumu aprīkojuma serviss līdzēs atrast piemērotāko telšu konfigurāciju.

Pasākumu aprīkojuma serviss varēs palīdzēt arī ar montāžu

Tad, kad būsit atradis Jūsu pasākumam vajadzīgās teltis pasākumiem, piemēram, uzņēmuma “Akurāts” vietnē http://akurats.com/lv/teltis, nākamais solis ir padomāt par telšu montāžu. Viennozīmīgi ir parocīgāk, ja telšu īre būtu pieteikta jau kopā ar atvešanu un montāžu – turklāt tā arī spēsiet būs droši, par to, ka telti uzstādīs cilvēki, kuriem telšu noma pasākumiem ir ikdiena.

Ne tik vien teltis pasākumiem, bet arī cits aprīkojums

Telšu īre varētu tikt papildināta ar kādiem citiem pakalpojumiem, piem., teltī ir iespējams ieklāt arī cietu grīdas segumu. Tāds pakalpojums noderēs, kad telts īre būs paredzēta kāzām vai kādai cita veida vasaras ballei. No sākuma te http://akurats.com/lv/teltis atrodiet konkrētas teltis un tad arī citās sadaļās meklējiet Jums noderīgus papildu servisus, kā krēslu, galdu vai grīdas nomu.
Uzņēmuma “Akurāts” telts nomas apakšsadaļā http://akurats.com/lv/teltis atrodiet Jums nepieciešamo un izbaudiet svētkus pilnā apmērā!