ĪSTERMIŅA KREDĪTS – NAUDAS LĪDZEKĻI VIENAS ĪSZIŅAS ATTĀLUMĀ.

īstermiņa kredītsNaudas līdzekļi ir vajadzīgi ikvienam. Mājokļa labiekārtošanai vai vienkāršām, ikdienišķām lietām – pārtikai vai sadzīves precēm. Neatkarīgi no tā, kādam nolūkam Tev ir nepieciešami naudas līdzekļi, Tu tos vari iegūt vien dažu minūšu laikā, izvēloties SMSCredit sniegtos pakalpojumus.

 Ātrais īstermiņa kredīts ir viesi no pieprasītākajiem kredītu veidiem visā Latvijā.

SMSCredit klientiem piedāvā naudas kredītus, ko pieteikt un saņemt ir vienkārši un ātri. Savukārt, ja esi jaunais klients, ātro kredītu saņemsi bez procentiem. Tik pat vienkārši kā aizņemties internetā, Tu vari arī izmantojot savu mobilo tālruni. Ja interneta pieslēgums Tev nav pieejams, taču steidzami nepieciešami naudas līdzekļi, Tu tos vari saņemt arī nosūtot vienu īsziņu vai piezvanot! Ja izlemsi par labu naudas kredīta saņemšanai ar īsziņas palīdzību, tad Tev jāatceras, ka šī iespēja būs pieejama tikai tad, ja aizņemsies vismaz otro reizi, kā arī, īsziņas pieteikums tiks apstiprināts tikai tad, ja īsziņu sūtīsi no tā telefona numura ar ko esi reģistrējies SMSCredit.lv mājas lapā.

SMSCredit saviem klientiem piedāvā naudas kredītu interetā. Naudas kredīti internetā sniedz tev iespēju saņemt naudas līdzekļus bez ķīlas vai galvojuma. Pēc kredīta izskatīšanas jau pāris minūšu laikā tu savā bankas kontā saņemsi nepieciešamo naudas summu. Kas attiecināms uz ātro kredītu atmaksu, ja kredītu atmaksāt vari ātrāk, tad arī to Tu vari darīt, savukārt, ja maksājumu nevari veikt, SMSCredit.lv piedāvā iespēju kredīta maksājumu atlikt jeb pagarināt. Kredīta atmaksas pagarināšanas summa ir atkarīga no tā, cik lielu naudas summu esi aizņēmies. Jo mazāka aizdevuma summa, jo mazāka būs pagarināšanas maksa.

Ja Tev rodas kādi jautājumi vai neskaidrības, sazinies ar SMSCredit.lv klientu apkalpošanas speciālistiem! Sazinies ar SMScredit.lv klientu apkalpošanas centru, zvanot uz 67 333 990, rakstot e-pastu uz info@smscredit.lv vai čatā, ko atradīsi https://www.smscredit.lv/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *