IZVĒLIES AIZDEVUMU NO VIVUS.LV NEDOMĀ PAR NEPLĀNOTIEM TĒRIŅIEM

vivus.lv kredītsJebkurš no mums var nonākt situācijā, kad finansiālo līdzekļu pietrūkst kādam pirkumam un tos nepieciešams saņemt pēc iespējas ātrāk. Labs risinājums ir ātrie kredīti – tas ir vienkārši, ātri un, pats galvenais, droši. No Vivus.lv varēsi aizņemties naudas aizdevumu sākot jau no piecdesmit eiro un atmaksāt jau pēc mēneša, turklāt, naudas līdzekļus bankas kontā saņemsi pāris minūšu laikā. Ja naudas kredītu vēlies aizņemties no Vivus.lv, tad Tev atliek izvēlēties nepieciešamo summu un atmaksas termiņu kā arī, izveidot savu lietotāja profilu. Aizņemties naudu internetā ir tiešām vienkārši, jo Tev nav jāieplāno laiks, lai dotos uz banku, un nav jāgaida rindā..

Ja esi izlēmis aizņemties tieši ātro kredītu jeb īstermiņa aizdevumu, vispirms, Tev ir jāizvērtē, vai piedāvātā procentu likme un komisijas maksa Tevi apmierina. Ņem vērā, ka izvēloties īsāku kredīta atmaksas termiņu, Tu varēsi iegūt izdevīgāku procentu atmaksas summu. Izvēloties naudas aizdevumu pie Vivus.lv, Tev būs jāizpilda tikai trīs vienkārši soļi, lai saņemtu naudu. Pirmkārt, Tev jāreģistrējas majās lapā un jāizveido savs profils, sniedzot visu nepieciešamo informāciju par sevi. Tad, jāizvēlas nepieciešamā naudas summa, kas ir sākot no 50 līdz 1500 eiro un jānosaka atmaksas grafiks, kas var būt līdz 2 gadiem. Brīdī, kad tavs aizdevuma pieteikums tiks apstiprināts, Vivus.lv nekavējoties pārskaitīs naudas summu. Tev atliek vien sagaidīt to savā bankas kontā, jo tas, cik ātri nauda tiks pārskaitīta ir atkarīgs no katras bankas. Pirms pieteikties ātrajam kredītam, iepazīsties ar visiem noteikumiem un līguma nosacījumiem, ko vari atrast Vivus.lv mājas lapā, sadaļā „Līguma noteikumi” kā arī, seko līdzi savam budžetam un finansiālajam stāvoklim – neaizņemies kredītu, ja šaubies par savām iespējām kredītu atmaksāt laikā, noteiktajā temiņā.

Ja vēlies uzzināt ko vairāk par aizdevumiem internetā, ielūkojies Vivus.lv mājas lapā vai arī sazinies ar klientu apkalpošanas līniju, kas klientiem pieejama katru dienu no 7:00 līdz 24:00 un Tu varēsi saņemt konsultāciju par sev interesējošiem jautājumiem. Zvani 67439777 vai raksti info@vivus.lv. Tāpat, vari izmantot iespēju sazināties ar Vivus.lv apkalpošanas centru, izmantojot iespēju – čatu, lai on-line sistēmā, lai sazinātos un rastu atbildes uz Tevi interesējošiem jautājumiem.

vivus.lv kredīts– ātri un ērti pieejams!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *