JA TU DARBOJIES PĀRTIKAS APRITES UZŅĒMUMĀ, IZVĒLIES ĀTRĀKO UN VIENKĀRŠĀKO VEIDU KĀ IEGŪT APLIECĪBU PAR APMĀCĪBĀM – WEBAPMACIBA.LV!

webapmaciba.lv 6Ja esi strādājošs cilvēks un vēlies iegūt apliecību par kursiem “Minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā”, tad nekavējies un piesakies apmācībām internetā! Webapmaciba.lv piedāvā šādu apmācību kursu, ko iespējams iziet sev piemērotā laikā un vietā, kaut mājās! Ja esi izlēmis šādā veidā iegūt apliecību, tad jāzina, ka Web apmācības sastāv no 3 daļām, kas ietver starptestus un beidzas ar eksāmenu. Ja eksāmenā pareizo atbilžu skaits pārsniedz 20%, eksāmens tiek uzskatīts par nokārtotu un ir iespējams, nekavējoties izdrukāt vai saglabāt apliecību. Savukārt, ja nepareizo atbilžu skaits pārsniedz atļauto, pārtikas higiēnas apmācību eksāmenu uzskata par nenokārtotu, un apliecību neizsniedz. Pēc ielogošanās apmācība turpinās no tās vietas, kur pēdējo reizi to pārtrauci.
Ja arī Tu esi iecerējis uzsākt apmācību kursu, Tev tikai jāreģistrējas. Bet kā to izdarīt? Sanitārā minimuma apmācību laikā tiks aplūkotas tādas tēmas kā pārtikas apriti regulējošie Eiropas Savienības un LR normatīvie akti un pārtikas uzraudzība un kontrole Latvijā un citas tēmas.

Ja izvēloties webapmaciba.lv piedāvātos kursus Tev, kā kompānijas pārstāvim rodas šaubas, ka uz web lapām balstītā higiēnas apmācība Tava uzņēmuma darbiniekiem neatbildīs prasībām, izkliedē savas šaubas Webapmaciba.lv piedāvā naudas atgriešanas izdevību. Viss, kas Tev jādara, jāpasūta apmācība un jāsamaksā par to sev ērtākajā veidā. Jāiziet apācības, bet, ja konstatēsiet, ka higiēnas apmācības nebija piemērotas, ne vēlāk kā desmit dienu laikā jānosūta vēstule uz info@webapmaciba.lv. Vēstulē jānorāda sekojoša informācija: firmas nosaukums, apmācību pasūtīšanas datums, apmācāmā Vārdu un Uzvārdu, apmācību vides lietotāja vārdu, kas tiek dēvēts arī par “user”, un visbeidzot, skaidrojumu, kāpēc Tava uzņēmuma darbiniekiem nav piemērota uz web lapām balstītā pārtikas higiēnas apmācība. Nosūtot šādu vēstuli, webapmaciba.lv 30 dienu laikā atgriezīs naudu un Tavas firmas kontu. Webapmaciba.lv garantē visiem uzņēmumiem, kuri pirmo reizi pasūta higiēnas apmācības tiešsaistē, apmācību maksas pilnīgu atgriešanu 30 dienu laikā, gadījumā, ja apmācības neatbilst pasūtītāja iecerēm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *