Kā aizņemties izdevīgi?

Lai aizņemtos izdevīgi ir jābūt gudram un pirms aizdevuma pieteikuma apstiprināšanas ir vērts salīdzināt visus piedāvājumus un apskatīt to, kas ir pieejams, lai beigās varētu aizņemties pēc iespējas izdevīgāk.

Ir svarīgi atrast aizdevumu, kuram ir pēc iespējas mazāki aizdevuma procenti, tādā veidā ietaupot naudu, pārāk daudz nepārmaksājot. Neskatoties uz to, ka aizdevumi ir tik viegli pieejami un teju ikviens Latvijas republikas iedzīvotājs var aizņemties naudu vairāku simtu eiro vērtībā, ir jābūt prātīgiem. Visvieglāk aizņemties ir ātro kredītu, taču to arī ātri būs jāatmaksā. Tāpēc nopietnākiem pirkumiem ir ieteicams izvēlēties aizdevumu, kurš ir uz ilgāku laika posmu, jo tādējādi ir iespēja vienu lielu maksājumu sadalīt vairākos mazos maksājumos. Kredīta ņēmējiem, kuriem ir nepieciešama naudas summa līdz 300 eiro uz neilgu laika posmu, izdevīgi sanāk aizņemties pie kāda no ātrajiem kredītiem, taču tikai tad, ja aizņematies pirmo reizi. Jo pirmajā reizē, Jums netiks piemērota aizdevuma komisijas maksa un pakalpojuma izdevumi. Tas būs pilnībā bezmaksas aizdevuma un atpakaļ būs jāatmaksā tieši tik, cik aizņēmies.

Šāds aizdevums ir visizdevīgākais. Taču tas der tikai tiem ātro kredītu ņēmējiem, kuri viena mēneša laikā būs spējīgi nomaksāt aizdevumu pilnībā. Pretējā gadījumā aizdevums vairs nesanāks tik izdevīgs, jo būs jāmaksā par aizdevuma pagarināšanu. Ja runa iet par aizdevuma pagarināšanas maksu, tad tā ir ļoti dažāda atsevišķās ātro kredītu kompānijās, tāpēc pirms aizņemšanās ir skaidri jāzina, cik liela summa procentuāli būs jāmaksā par aizdevuma pagarināšanu.

Pat tad, kad Jūs skaidri ziniet, ka pagarināt aizdevumu Jums nevajadzēs, dzīvē gadās neparedzētas situācijas un prātīgi būtu ja aizdevuma pagarināšanas maksa nebūtu pārāk liela. Veiksmīgā gadījumā aizdevuma pagarināšana izmaksās apmēram 10% no kopējās aizdevuma summas. Tiem, kuri jau ir ņēmuši aizdevumu pie ātrajiem kredītiem, atkārtotajam aizdevumam jau būs procentu maksa. Tieši tāpēc, lai sanāktu aizņemties izdevīgāk, var izvēlēties kādu citu ātrā kredīta kompāniju, piereģistrēties un atkal aizņemties pirmo reizi. Vēlams pirms aizņemšanās gan pārliecināties par to, ka šī kompānija piedāvā tādu iespēju, saņemt pirmo aizdevumu bez procentu maksas. Ja runa iet par lielākiem aizdevumiem, tad izdevīgs ir patēriņa kredīts. Īpaši gudri ir aizņemties patēriņā kredītu un doties kredītu brīvdienās, kas nozīmē to, ka nākamos 3 mēnešus ir iespēja maksāt tikai aizdevuma procentu likmi un tikai pēc tam sākt maksāt aizdevuma pamatsummu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *