KANVAS GLEZNAS – GAUMĪGA DĀVANA!

kanvas-izmeriKanva – tas ir mūsdienīgs mākslas darbs, kur fotogrāfija pārtop skaistā gleznā. Šādas foto gleznas iederēsies dažādās vidēs – vai tas būtu mājoklis, birojs vai krodziņš. Būtiski, ka kanvas uz auduma tiek uzdrukātas ar īpašām krāsām, kas arī garantē labu kanvas kvalitāti.
Šāda veida fotogleznas var ne tikai lieliski papildināt interjeru, bet arī kļūt par labu dāvanu svētkos! Viena no opcijām iegādāties kanvu , ir apmeklēt canvasway.com.
Canvasway.com piedāvājumā ne vien jau gatavas foto gleznas, bet arī izdevība tās izgatavot pēc individuāla pasūtījuma.
Canvasway.com kanvu izgatavošanā izmanto tikai teicamas kvalitātes krāsas un materiālus, tādā veidā īstenojot augstu kvalitāti. Būtiski arī, ka, iegādājoties kanvu pie canvasway.com, par piegādi nebūs jāsatraucas – par to parūpēsies kompānija.
Ja vēlies pasūtīt individuāli izgatavotu kanvu, izvēlies opciju to augšupielādēt mājas lapā canvasway.com un noteikt visus vajadzīgos parametrus, izmantojot ērto 3D vizualizāciju. Savukārt, ja esi iecerējis iegādāties kādu no jau gatavām kanvām, aplūko sadaļu ”kanvu galerija”, kurā atrodamas dažādu tematiku kanvas. Iepazīsties ar tām mūsdienīgajā 3D vizualizācijā un izvēlies piemērotāko!
Apsverot iespēju pasūtīt kanvu, aktuāls jautājums noteikti būs kanvas cena. Šeit svarīgi zināt, ka tā atkarīga no dažiem faktoriem – piemēram, izmēra, malu attiecības un kanvas tipa. Visvienkāršāk konkrētās kanvas izmaksas var uzzināt, ieskatoties mājas lapā canvasway.com .
Vēlies uzdāvināt kanvu, bet nevari izvēlēties piemērotāko? Uzdāvini dāvanu karti! Tā ir iespēja kartes saņēmējam pašam izvēlēties, kura kanvas glezna viņam patīk vislabāk. Kā arī – noformēt individuālu pasūtījumu.
Būtiski, ka, iegādājoties dāvanu karti, pasūtījuma formā iespējams uzrakstīt novēlējumu, apsveikumu, dzejoli vai kādu citu ziņojumu, kas tiks uzdrukāts uz dāvanu kartes.
Kanvas izgatavošana ir uz kvalitatīva auduma, kas garantē to, ka kanva būs piesātināta un koša arī vairākus gadus pēc tās radīšanas.
Lai kanvas gleznas izskatītos labi, nozīmīga ir arī to kopšana – vislabāk to veikt, notīrot tās virsmu ar mīkstu drānu. Tāpat jāpiemin, ka kanva tiek apstrādāta ar laku. Tā aizsargās kanvu no putekļiem un UV starojuma.
Būtiski, ka kanvas gleznas izgatavošana neaizņems daudz laika – pasūtījums tiek izpildīts vidēji 1- 2 dienu laikā. Pasūtījums uz norādīto adresi tiek nogādāts ar DPD kurjera starpniecību un tas notiek 2 līdz 5 dienu laikā .
Mūsdienīgi risinājumi, augsta kvalitāte, ātra un ērta piegāde – labākās kanvas meklē canvasway.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *