Kasko apdrošināšana tavam auto

Labākās auto apdrošināšanas meklējumos vērts apmeklēt arī iizi.lv. Tur pieejama gan octa polise, gan arī kasko apdrošināšana. Turklāt, ja esi iizi.lv klients, par apdrošināšanas gadījumu vari informēt apdrošinātāju elektroniski. Uzņēmums parūpēsies, lai situācija tiktu atrisināta pēc iespējas ātrāk un neradītu liekus uztraukumus.

Octa ir sauszemes transportlīdzekļa īpašnieka civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana. Kā to nosaka Octa likums, Octa polise sedz zaudējumus, ko transportlīdzekļa vadītājs ir nodarījis trešās personas veselībai vai īpašumam ceļu satiksmes negadījumā, kas noticis viņa vainas dēļ.  Octa sedz personai nodarītus zaudējumus līdz 5 000 000 eiro neatkarīgi no cietušo personu skaita, bet mantai līdz 1 000 000 eiro neatkarīgi no trešo personu skaita.

OCTA LĪGUMU VEIDI

Apdrošināšanas kārtību regulē Octa likums. Octa likums reglamentē tiesiskās attiecības starp sauszemes transportlīdzekļu īpašniekiem un apdrošinātājiem sakarā ar transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligāto apdrošināšanu nolūkā aizsargāt ceļu satiksmes negadījumos cietušo mantiskās intereses. Octa likums nosaka, ka ir vairāki apdrošināšanas līguma veidi – standartlīgums, kompleksais līgums, grupas līgums, robežapdrošināšanas līgums, starptautiskais Octa līgums jeb Zaļā karte.

KASKO APDROŠINĀŠANA

Otrs auto apdrošināšanas veids ir Kasko. Tā nav obligāta prasība, taču jāņem vērā- ja transportlīdzeklis nopirkts līzingā vai kredītā, tad Kasko ir nepieciešama obligāti. Kasko apdrošināšana sniedz to zaudējumu kompensāciju, kas radušies automašīnai Tevis radītā ceļu satiksmes negadījumā vai arī automašīnas apzagšanas vai nelikumīgas aizdzīšanas situācijā. Kasko apdrošināšana pieejama ne vien vieglajām automašīnām, bet arī motocikliem, autobusiem un kravas auto.

Kasko apdrošināšana arī iizi.lv piedāvājumā. Lai iepazītos ar šo piedāvājumu, palīdzēs īpaši izveidotais iizi.lv Kasko kalkulators. Kasko kalkulators veiks norādīto datu analīzi un aprēķinās individuālo piedāvājumu tieši Tavam transportlīdzeklim. Ja vajadzīga Kasko polise, ieskaties iizi.lv – Kasko kalkulators katrā ziņā sniegs tādu piedāvājumu, no kura nevarēsi atteikties.

PROFESIONĀĻU KOMANDA UN EFEKTĪVI RISINĀJUMI

Iizi.lv piedāvājumā ne vien Octa polise un Kasko, bet arī cita veida apdrošināšana – ceļojumu apdrošināšana, īpašumu un negadījumu apdrošināšana. Iizi.lv saviem klientiem sniedz atbalstu vienmēr, kad noticis negadījums. Tu saņemsi ātru un profesionālu situācijas novērtējumu, kā arī skaidrojumu vai notikušais negadījums ir apdrošināšanas gadījums. Vienalga  vai negadījums ir vai nav apdrošināšanas negadījums – apdrošinātājs ieteiks labāko rīcību, lai samazinātu zaudējumus, lai atrāk atjaunotu objektu vai atrisinātu problēmsituāciju un, protams, iespējami ātri saņemtu pilnu apdrošināšanas atlīdzību.

Ja aktuāla apdrošināšana, izvēlies Iizi.lv. Izdevīga Octa polise, Kasko un citi apdrošināšanas veidi tieši Tavai situācijai. Klientu ērtībām arī pieejams ērts Kasko kalkulators , kā arī citas iespējas ātri un ērti iepazīties ar apdrošinātāja piedāvājumiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *