KONFERENČU ZĀLES DAŽĀDIEM PASĀKUMIEM

Ja esat iecerējis aizvadīt vienreizēju nedēļas nogali labiekārtotā viesnīcā gleznainā vietā pašā ezera malā, viesnīca Baltvilla būs teicama izvēle! Viesnīca Baltvilla ir vieta, kur Jūs varat doties vienatnē, ar ģimeni, draugu lokā. Mūsu viesnīcā ir pieejami skaistumkopšanas pakalpojumi, lieliskas pastaigas, konferenču zāles, Baltvilla restorāns. Mūsu viesnīcā varēsit parūpēties par veselību – rehabilitācijas centrs piedāvā tādus pakalpojumus kā sāls terapija, sporta nodarbības, fizioterapija, ergoterapija.

Viesnīca Baltvilla piedāvā mūsdienīgas un ar visu vajadzīgo tehniku apgādātas konferenču zāles dažādu pasākumu sarīkošanai. Konferenču zāles ir piemērotas gan nelieliem, gan lieliem pasākumiem ar dažādu cilvēku daudzumu. Viesnīcā izveidotas trīs konferenču zāles – Zaļā zāle, Oranžā zāle, Dzeltenā zāle, katrā no tām var uzņemt atšķirīgu pasākumu dalībnieku daudzumu. Mūsu piedāvātās konferenču un pasākumu sarīkošanas iespējas var būt ļoti noderīgas gan organizācijām, gan uzņēmumiem semināru un konferenču rīkošanai.

MŪSU REHABILITĀCIJAS CENTRS ĻAUS PARŪPĒTIES PAR VESELĪBU!

Viesnīcā izveidots rehabilitācijas centrs, kurā apmeklētājiem tiek piedāvāts ārkārtīgi plašs pakalpojumu spektrs – fizikālās terapijas procedūras, fizioterapija, ārstnieciskā masāža un daudz kas cits kā pieaugušajiem, tā arī bērniem. Mūsu rehabilitācijas centrs rūpējas arī par veselības profilaksi, tāpēc tajā tiek organizētas dažādas sporta nodarbības, piemēram, aerobika, pilates, topošo māmiņu vingrošanam, joga iesācējiem. Tomēr viesnīca Baltvilla – tā nav tikai rehabilitācijas centrs un viesu uzņemšana, šeit pieejamas arī Baltvilla restorāns, konferenču zāles, skaistumkopšanas kabinets.

FIZIOTERAPIJA GAN JUMS, GAN JŪSU BĒRNIEM

Fizioterapija sekmīgi ārstē saslimšanas, kas ir saistītas ar kustību traucējumiem, kaulu, locītavu, muskuļu un saišu problēmām. Fizioterapija ir nozīmīga pie plaušu saslimšanām un sirds, asinsvadu slimībām, lai normalizētu elpošanu, atjaunotu cilvēka fizisko izturību un līdzsvarotu sirds darbību. Fizioterapija, kuru nodrošina viesnīca Baltvilla, ļaus Jums mazināt ikdienā izveidojušos saišu un muskuļu saspringumu, ļaujot izbēgt no locītavu problēmām, sāpēm un diskomforta. Mūsu sniegtā fizioterapija nodrošina arī tādas terapijas kā tredmils, motomed kustību terapija, slinga terapija. Pie mums tiek piedāvāta fizioterapija arī bērniem.

BALTVILLA RESTORĀNS – VIDUSJŪRAS VIRTUVE AR STARPTAUTISKĀM NIANSĒM

Viesnīca Baltvilla Jums ļaus ne vien atpūsties, bet arī nobaudīt garšīgu maltīti, jo Baltvilla restorāns piedāvā lieliskas vakariņas, brokastis un pusdienas. Baltvilla restorāns paredzēts ne tikai viesnīcas viesiem, bet arī dažādiem pasākumiem – šeit var organizēt kāzas, dažādus vakarus, pasākumus, banketus.

VIESNĪCA BALTVILLA – DAUDZVEIDĪGAS IESPĒJAS BALTEZERA KRASTĀ

Viesnīca Baltvilla piedāvā lieliskas atpūtas un patīkamas laika pavadīšanas iespējas katram – gan konferenču un pasākumu dalībniekiem, gan individuāliem viesiem, gan grupām. Apmeklējiet mūsu viesnīcas mājas lapu www.baltvilla.lv un uzziniet visu par visiem viesnīcas nodrošinātajiem pakalpojumiem, atpūtas un veselības uzlabošanas iespējām iespējām. Izvēlieties augstākā līmeņa servisu un rūpes par Jums visā uzturēšanās laikā!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *