Kosmētika sievietēm atbilstoši vecuma grupām

kosmētika pricekiller.lvJa vēlaties pareizi rūpēties par ādu, Jums nepieciešams veikt intensīvu ādas kopšanas režīmu. Daudzām sievietēm tas ir tikai vēlmju sarakstā un ne vienmēr tiek veikts, laika vai naudas ierobežojuma dēļ. Tomēr ir daži ādas kopšanas pamati, kuriem var sekot ikviena sieviete, lai rastu veselīgas ādas izskatu. Daži ādas kopšanas pamati ir paredzēti visām vecuma grupām, tikmēr citi vērsti konkrētām vecuma grupām.

Visas vecuma grupas

 Viena no svarīgākajām lietām katrā vecumā ir savas ādas aizsargāšana no saules. Izvairieties no saules gaismas, kad stari ir visspēcīgākie, tas ir no 10:00 līdz 16:00. Tāpat ādas izskatu ļoti ietekmē arī sievietes dzīvesveids – izvairieties no smēķēšanas, kas veicina ādas novecošanos un agru grumbu rašanos. Nemazgājiet ādu ar vienkāršām ziepēm, kas atņem dabiskās eļļas un pēc vannas un dušas izmantojiet losjonu sausai ādai.

Ādas kopšana konkrētā vecumā

  •  Ādas kopšana 20 gados – uz dienas beigām pilnīgi jānoņem dekoratīvā kosmētika, regulāri tīriet sejas ādu un dziļākai attīrīšanai var izmantot maigu pīlingu reizi nedēļā. Sāciet izmantot ādas mitrinātāju kā ikdienas ādas kopšanas sastāvdaļu.
  • Ādas kopšana 30 gados – turpiniet ikdienas ādas kopšanu ar mitrināšanu. Naktī izmantojiet speciālus nakts krēmus un krēmus problēmzonām, piem., ap acīm. 30 gados hormoni sāk vairāk izdalīt melanīnu, kas var veicināt ādas plankumu parādīšanos. To var novērst ar saules aizsargkrēma lietošanu.
  • 40 gadu vecumā – sāk parādīties mazas sīkas grumbiņas un līnijas. Turpiniet ar ikdienas ādas kopšanu – mitrināšanu un saules aizsargkrēmu lietošanu. Var sākt izmantot spēcīgākus ķīmiskos līdzekļus, kas stimulē jaunu šūnu veidošanos vai apmeklēt skaistumkopšanas centrus, kas piedāvā kosmētiskās procedūras.
  • 50 gadu vecumā – lielākās ādas izmaiņas rodas tieši 50 gadu vecumā. Var palīdzēt dermotologi un lielu daļu kopšanas aizņem pīlings. Katru mēnesi var izmatot ķīmisko pīlingu, lai stimulētu jaunu šūnu augšanu.
  • 60 gadu vecumā – sāk palielināties tauku deģenerācija, kas izraisa ādas raupjumu. Protams, svarīga ir mitrināšana un aizsargkrēms. Vislabākā ir kosmētika un ādas kopšanas līnijas tieši šim vecumam. Svarīgi ir noņemt jebkura veida dekoratīvo kosmētiku, ko parasti šādā vecumā lieto visvairāk.

Protams, liela ietekme ir dzīvesveidam –  ieturiet veselīgu dzīvesveidu, pārvaldiet stresu. Ikdienā lietojiet pietiekami daudz ūdens un rūpējieties par to, lai lietotu veselīgu pārtiku un uzņemtu visus ādai nepieciešamos vitamīnus.

Lai apskatītos kosmētiku un citus piedāvājumus, dodies uz interneta veikalu Pricekiller.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *