Kredīts internetā ar negatīvu kredītvēsturi

kredits interneta ar negativu kreditvesturiTas, ka finansiālas ķibeles, nu vismaz reizi dzīvē, ja ļoti paveicas, gadās gandrīz ar katru no mums, nav noliedzams. Tā kā arvien populārāki kļuvuši ātrie kredīti internetā, tad tas šķiet vienkāršākais, ātrākais un ērtākais veids, kā risināt pēkšņas un īslaicīgas naudas problēmas. Tā teikt, nākammēnes viss atkal būs savās robežās, kredītu atdošu, problēmu vairs nebūs, neparko nebūs jāsatraucas. Paveica, ja tā tiešām notiek – vienreiz aizņēmos, atdevu un nu atkal kādu laiku varu prognozēt un sabalansēt savu budžetu. Bet, ja nu finansiālās neveiksmes ievelkas ilgākā laika posmā, kredītu summas laikā nomaksāt nav iespējams un pēc noteikta laika par mums sāk interesēties Creditreform (zināmākā kompānija, kas nodarbojas ar parādu piedzīšanu) un galu galā sabojājam savu kredītvēsturi? Protams, var nepaveikties un gadīties arī tā. Tomēr, kā pēc tam sadzīvot ar negatīvu kredītvēsturi un ko par to der zināt?

            Ja kredīts laicīgi netiek nomaksāts, informācija par kavējumiem parādās centralizētajā parādvēstures datu bāzē, kurā ielūkojas ikviens uzņēmums, ar kuru turpmāk vēlēsies sadarboties, ņemot kaut ko uz līzinga vai kredīta. Sekojoši, iekļūšana šajā datu bāzē var nopietni apgrūtināt tālākās iespējas, piemēram, pat ņemot mobilo telefonu, interneta pieslēguma vai citus mobilos pakalpojumus ar atliktā maksājuma nosacījumiem. Jebkurš kreditors var atteikt savu pakalpojumu, ja, ieskatoties kredītvēsturē, tur ir negatīvas situācijas. Bet šāda informācija, par kavētu maksājumu, tiek glabāta datu bāzē vismaz trīs gadus no parāda atmaksas dienas. Lūk, kā viens neatmaksāts rēķins var iekļaut jūs melnajā sarakstā uz ilgu laiku.

            Jā, uzņēmumi, lielākoties, var atteikt sadarbību saviem pakalpojumiem ar pēcmaksu, jo tiek pieņemts, ka cilvēks, kas iekļuvis šajā datu bāzē, signalizē, ka var nebūt uzticams klients. Bet kā ar ātrajiem kredītiem internetā? Tie viennozīmīgi pieejami retāk šādos gadījumos, nekā lielie patēriņa kredīti. Gluži loģiski, nevienam aizdevējam nepatīk klienti ar problemātisku kredītvēsturi, līdz ar to attiekumu skaits ir gana liels, vairumā gadījumu noraidot pieteikumus. Un tomēr, ātro kredītu internetā ir iespējams dabūt, arī ar negatīvu kredītvēsturi. Atliek vien pētīt un izvēlēties atbilstošo kredīta izsniedzēju, un mēģināt. Protams, katram kredītdevējam ir savi notiekumi, un katrs klients tiek vērtēts pēc tiem. Ātrie kredīti ir pieejami arī cilvēkam ar sabojātu kredītvēsturi, taču aizdevējs var piemērot augstāku procentu likmi, nekā tad, ja kredītvēsture nebūtu sabojāta. Tāpat tas, vai aizdevējs izvēlēsies izsniegt kredītu, atkarīgs no summas, kuru vēlēsies aizņemties. Kopumā – jā, aizņemties ātro kredītu ar negatīvu kredītvēsturi var, bet nedrīkst aizmirst, ka šādos gadījumos īpaši rūpīgi vajadzētu izskatīt savu vajadzību pēc kredīta un novērtēt iespējas aizdevumu atmaksāt. Ir svarīgi, lai ātrais kredīts ar negatīvu kredītvēsturi tiktu atmaksāts noteiktajā laikā, nepārkāpjot termiņus. Citādi kredīta pagarināšana var būt pat līdz 30% likmei no neatdotās naudas summas.

            Lai nu kā – aizņemamies atbildīgi un pārdomājam savu spēju atdot!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *