KUR VĒRSTIES, JA NEPIECIEŠAMI TEKSTILA VAI DIZAINA PAKLĀJI? PIE BERENDSEN.LV

mops berendsenBerendsen jāmin kā viens no populārākajiem uzņēmumiem Latvijas teritorijā paklāju servisā. Lai gan Berendsen pirmkārt jau zināms kā paklāju servisa sniedzējs, bet tiek sniegta iespēja īrēt arī mopus, kokvilnas dvieļus un tualetes higiēnas līdzekļus. Skaidrs ir viens — neatkarīgi no nepieciešamības, Berendsen sniegs augstas kvalitātes pakalpojumus, turklāt to izmantošana ļauj ieekonomēt laiku un izmaksas un parūpēsies jūsu darba vidi.

Kas ir mops?

Ļoti iespējams, ka, izdzirdot vārdu mops, cilvēki nesaprot — kas tad tas īsti ir. Mops ir no speciāla materiāla (kokvilnas dzijas) veidots darbarīks. Ja runājam par materiālu, no kura mops veidots, jāpiezīmē, ka tas ļoti labi savāc dažādus putekļus. Vērts zināt, ka mops der praktiski visiem grīdas segumiem: betonam, parketam, linolejam, kā arī koka un flīžu grīdām. Mops ir piesūcināts ar šķidrumu, kas ļauj labāk savākt netīrumus, taču grīda pēc tīrīšanas tāpat būs pavisam sausa!

Paklāji Rīgā — izdevīgi pie Berendsen

Paklāji Rīgā un citās Latvijas pilsētās pieejami apjomīgā piedāvājumā. Pieejami dažādu materiālu paklāji dažādām situācijām un nepieciešamībām, var variēt gan to krāsu, gan izmēru, kā arī apdruku, ja tāda vajadzīga. Izvēloties šo pakalpojumu, iespējama gan piegāde līdz klientam, gan arī apmaiņa un mazgāšana. Ja vēl šaubāties par šo paklāju kvalitāti, noskatieties «Matbusters» paklāju pētnieku video, un noteikti sapratīsiet, kāpēc šos paklājus ir vērts izvēlēties. Ja jums vajadzīgi paklāji Rīgā, noteikti sazinieties ar Berendsen!

Dizaina paklāji padarīs telpas personiskākas

Dizaina paklāji vienlaicīgi nodrošina divas funkcijas: tie joprojām pilda paklāja netīrumu aizturēšanas un grīdas seguma aizsardzības funkcijas, bet vizuālo tēlu radīs vairākas stilistiskās variācijas, piemēram, ar vārdu kombināciju «Laipni Lūdzam»; dažādiem rakstiem un svītrām, visiem zināmajām klasītēm utt. Tādējādi dizaina paklāji nodrošina, ka jūsu uzņēmuma vai dzīvesvietas tēls kļūst daudz personalizētāks un uzmanību piesaistošāks. Dizaina paklāji ir veidoti no neilona šķiedras.

Piedāvājumā arī higiēnas preces

Taču paklāji Rīgā un citās Latvijas pilsētās, kā arī mops nav vienīgie produkti, kuru īri sniedz Berendsen. Tāpat uzņēmuma piedāvājumā atrodamas plaša profila higiēnas preces — vairāku veidu dozēšanas trauki, papīra salvešu, ruļļu un tualetes papīra turētāji, atkritumu urnas, gaisa atsvaidzinātāji un citi ar higiēnu saistīti produkti. Kopskaitā pieejamas 14 vairāku veidu higiēnas preces, bet desmit krāsas, kurās attiecīgās iekārtas pieejamas, ļaus radīt tieši tādu toņu ansambli, kādu gribat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *