Lai ballīte būtu izdevusies- noderēs Akurats.lv inventāra noma

Visdažādāko pasākumu iekārtojuma servisa nodrošinātāji Akurats.lv plašajā pakalpojumu klāstā būs ne vien nojumes īre un telšu noma, bet arī pat tādi iekārtojuma elementi kā bāra letes noma vai bāra letes noma. Arī tādā gadījumā, ja vajadzīgi gāzes sildītāji terasēm, šis būs īstais uzņēmums, pie kā doties pēc palīdzības.

 

BĀRA LETES NOMA – ĒRTI UN VIZUĀLI PATĪKAMI VIENLAICĪGI

Tādā gadījumā, ja Jūs plānojat vakara pasākumu, kur tiks pasniegti dzērieni, Jums ieteicama ir modernas bāra letes noma. Akurats.lv piedāvātā bāra letes noma ļaus Jums izvēlēties konkrētajam pasākumam atbilstošu letes dizainu. Lai Jūsu stūrītis ir pilnībā iekārtots, bāra letes noma var tikt pasūtīta kopā arī ar tai piemērotiem augstajiem krēsliem.

Uzzini vairāk- http://akurats.com/lv/aprikojums/bara-lete/!

MEKLĒJAT INTERESANTU AKCENTU? DERĒS GAISMAS GALDU NOMA

Tad, ja gribēsiet savā pasākumā speciālu gaismas elementu radītu atmosfēru, tad Jums noderēs gaismas galdu noma. Gaismas galdu noma ļaus iekārtot Jūsu organizēto pasākumu ar moderniem, spilgtiem gaismas galdiem, kas ļoti labi izskatīsies tumšās svinību vietās vai tumšajā diennakts laikā ārā. Lai Jums nevajadzētu ne par ko pārāk nervozēt, tad gaismas galdu noma pie uzņēmumam Akurats.lv būs pilna servisa pakalpojums – tos piegādās, samontēs un arī pēc pasākuma izjauks Akurats.lv darbinieki.

NOJUMES ĪRE VAR IZGLĀBT VISU PASĀKUMU PĒKŠŅAS LAIKA APSTĀKĻU MAIŅAS GADĪJUMĀ

Vasaras sezonā katram āra pasākuma veidotājam ir noderīga kvalitatīva telšu noma – uz dažiem pasākumiem atbilstoša ir vienas nojumes īre, bet citos gadījumos nepieciešama vairāku telšu noma. Praktiskas, bet vienlaicīgi elegantas nojumes īre varēs pasargāt Jūsu pasākuma viesus no gandrīz jebkādiem nelabvēlīgiem laika apstākļiem. Izmantojiet Akurats.lv gan tad, ja ir vajadzīga vienas nojumes īre, gan daudzu lielizmēra telšu noma.

VĒSĀKĀ LAIKĀ BŪS NODERĪGI GĀZES SILDĪTĀJI TERASĒM

Lai noskaņojums Jūsu pasākumā būtu patīkams, ir svarīgi, lai pasākuma viesiem būtu patiešām silti – to ļaus nodrošināt gāzes sildītāji terasēm. Uzņēmuma Akurats.lv nodrošinātie gāzes sildītāji terasēm ir ne tikai noderīgi, bet arī dos papildu akcentu sarīkojuma dizainam.Uzņēmuma Akurats.lv sortimentā ir ne tik vien nojumes, bāra letes un gāzes sildītāji terasēm – ar pilnīgi visu lielo piedāvājumu Jūs varat iepazīties vietnē www.akurats.lv!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *