Latvijas lielākais interneta veikals 1A.LV

1a.lv labākais interneta veikalsInterneta veikals 1a.lv ir dibināts 2002. gadā un uz doto brīdi ir lielākais un vecākais interneta veikals Latvijā. Tas ir ne tikai Baltijas e-komercijas līderis, bet arī vadošais lielāko ražotāju partneris un daudzu apbalvojumu un novērtējumu ieguvējs (Acer gada partneris vairākus gadus pēc kārtas, Intel zelta partneris, Asus platīna partneris u.c.). 1a.lv saviem klientiem garantē labākos piedāvājumus un augsta līmeņa klientu pakalpošanas servisu.

Interneta veikalu 1a.lv raksturo:

  • Drošība – ikvienam pircējam ir svarīgi ,lai interneta veikali, kuros viņi iepērkas būtu droši. Tad nu 1a.lv izmanto SSL sertifikātu, kas garantē Jūsu sniegto datu šifrēšanu un autentiskumu, tādējādi aizsargā informāciju no pārtveršanas un izmantošanas.
  • Kvalitāte – ikviens var būt drošs par produktu kvalitāti, jo 1a.lv precēm tiek nodrošināta kā minimums 2 gadu vai pat mūža garantija.
  • Uzticamība – 1a.lv klienti novērtē veikala sniegumu, ko paliecina arī aptauju rezultāti – 98.5% klientu ir apmierināti ar iegādāto preci un veikala servisu, tāpēc plāno veikt pirkumu atkārtoti.
  • Ērtības – 1a.lv piedāvā vairākas iespējas gan kā norēķināties par pasūtījumu, gan izvēloties sev ērtāko pasūtījuma piegādes veidu.

1a.lv piedāvā plašāko preču klāstu

Interneta veikala 1a.lv klienti noteikti novērtēs plašo preču klāstu, jo 1a.lv vienuviet piedāvā: datortehniku un datoru komponentes, tīkla produktus, telefonus, biroja tehniku, Apple produktus, foto, video un optikas tehniku, televizorus, audio-video tehniku, lielo, mazo un iebūvējamo sadzīves tehniku, skaistuma un veselības preces, klimata iekārtas, apgaismojumu, auto un audio piederumus, sporta preces, preces tūrismam un atpūtai, preces bērniem un mazuļiem, spēles un dāvanas.

Bezmaksas piegāde visā Latvijā!

1a.lv preču piegāde tiek veikta pa visu Latviju izdevīgākajos veidos: 1) preču saņemšana 1a.lv birojā Rīgā, 2) komforta piegāde norādītajā adresē un laikā, 3) preču piegāde uz vairāk nekā 100 DPD „Paku Bodes” saņemšanas punktiem visā Latvijā. Izņemt preces Rīgā vai DPD „Paku Bodes” var bez maksas, ko nebūt nepiedāvā visi interneta veikali.

Veikala uzstādītais mērķis ir vienmēr būt līderiem gan cenu, gan pakalpojumu daudzveidības, gan apkalpošanas jomā. Iepirkšanās viņu mājas lapā www.1a.lv vēl nekad nav bijusi tik ērta, droša un ātra. Ja izvēlētā prece ir noliktavā, to piegādās jau 2-3 darba dienu laikā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *