Nepieciešama OCTA vai KASKO?

octaIzdevīgākās auto apdrošināšanas meklējumos vērts ieskatīties iizi.lv piedāvājumā. Tur pieejama gan octa polise, gan arī kasko apdrošināšana. Turklāt, ja esi iizi.lv klients, par apdrošināšanas gadījumu vari informēt apdrošinātāju elektroniski. Uzņēmums parūpēsies, lai situācija tiktu atrisināta pēc iespējas ātrāk un neradītu liekus uztraukumus.

Octa likums paredz, ka katram transportlīdzekļa īpašniekam vai tā tiesīgam lietotājam ir obligāti jābūt apdrošinātam ar Octa polisi. Octa ir obligātā civiltiesiskā transportlīdzekļa apdrošināšana. Bez Octa apdrošināšanas transportlīdzeklim nav tiesību piedalīties ceļu satiksmē. To, cik maksās Octa polise, nosaka vairāki faktori, piemēram, transportlīdzekļa veids, izmantošanas mērķis un reģistrācijas vieta.

KO NOSAKA OCTA LIKUMS?

Octa likums nosaka, ka apdrošināšanas prēmija tiek aprēķināta atkarībā no transportlīdzekļa veida, tipa, piederības (fiziskajām vai juridiskajām personām piederošie transportlīdzekļi), tā lietošanas mērķa (tiek izmantoti komercpārvadājumiem vai ne) un reģistrācijas vietas, kā arī ņemot vērā šajā likumā noteiktās pamatprēmijas un koeficientus. Octa likums paredz, ka apdrošināšanas prēmijas nosaka Ministru kabinets. Svarīgi ņemt vērā, ka Octa likums nosaka – ceļu satiksmes negadījumā cietušās trešās personās veselībai nodarītais zaudējums ir zaudējums, kas saistīts ar cietušā ārstēšanu, pārejošu darbnespēju, cietušā darbspēju paliekošu zudumu vai cietušā nāvi.

KASKO KALKULATORS – ĒRTS VEIDS, KĀ IEPAZĪTIES AR APDROŠINĀTĀJA PIEDĀVĀJUMU

Otrs auto apdrošināšanas veids ir Kasko. Tā nav obligāta prasība, bet jāņem vērā- ja transportlīdzeklis nopirkts līzingā vai kredītā, tad Kasko ir vajadzīga obligāti. Kasko apdrošināšana nodrošina to zaudējumu kompensāciju, kas radušies automašīnai Tevis radītā ceļu satiksmes negadījumā vai arī automašīnas apzagšanas vai nelikumīgas aizdzīšanas gadījumā. Kasko apdrošināšana pieejama ne tikai vieglajām automašīnām, bet arī motocikliem, autobusiem un kravas auto.

Iizi.lv var iegādāties arī Kasko. To visvienkāršāk palīdzēs izdarīt Kasko kalkulators. Kasko kalkulators ātri un ērti palīdzēs aprēķināt Iizi.lv piedāvājuma izmaksas. To var izdarīt, ievadot prasītos datus, piemēram, transportlīdzekļa reģistrācijas numuru, reģistrācijas apliecības numuru, teritoriju, polises sākuma datumu un citus. Kasko kalkulators – ērta un ātra iespēja iepazīties ar iizi.lv piedāvājumu.

PROFESIONĀĻU KOMANDA UN EFEKTĪVI RISINĀJUMI

Iizi.lv piedāvājumā ne vien Octa polise un Kasko, bet arī citi apdrošināšanas varianti – piemēram, ceļojumu apdrošināšana, īpašumu un negadījumu apdrošināšana. Iizi.lv saviem klientiem sniedz atbalstu vienmēr, kad noticis negadījums. Tu saņemsi ātru un profesionālu situācijas novērtējumu, kā arī skaidrojumu vai notikušais negadījums ir apdrošināšanas gadījums. Nav būtiski  vai negadījums ir vai nav apdrošināšanas negadījums – apdrošinātājs ieteiks kā rīkoties, lai samazinātu zaudējumus, lai atrāk atjaunotu objektu vai atrisinātu problēmsituāciju un, protams, iespējami ātri saņemtu pilnu apdrošināšanas atlīdzību.

Ja nepieciešama apdrošināšana, izvēlies Iizi.lv. Izdevīga Octa polise, Kasko , kā arī citi apdrošināšanas veidi tieši Tavai situācijai. Klientu ērtībām arī pieejams ērts Kasko kalkulators un citas iespējas ātri un ērti iepazīties ar apdrošināšanas iespējām- https://www.iizi.lv/lv/octa-polise!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *