Nozīmīgākie faktori aizdevuma piešķiršanā

Nedaudz pietrūkst līdz algai vai jāatmaksā kāds steidzams rēķins? Varbūt par noderēt var kredīti online.

Viens no faktoriem, kas kredītņēmējus piesaista visvairāk – kredīti online ir saņemami bez ķīlas, galvojuma un citu nogurdinošu dokumentu kārtošanas. Brīžiem varētu šķist, ka šāds kredīta aizdevums var atrisināt gandrīz visas problēmas – līdz atbildei vien dažas vienkāršas darbības datorā. Tomēr kredīti online, tāpat kā ikviens cits kredīta aizdevums, ir svarīgs solis, kas rūpīgi jāpārdomā.

Bez šaubām, uzmanība tiek pievērsta ne tikai pretendenta finansiālajai situācijai. Piešķirts netiek arī kredīts ar sliktu kredītvēsturi. Tas nozīmē – cilvēkiem ar iepriekš nenokārtotām parādsaistībām vai kavētiem kredītmaksājumiem citu aizdevumu iegūt ir teju vai neiespējami- vairums kredītkompāniju atzīmē, ka kredīts ar sliktu kredītvēsturi pie viņiem pieejams nav.
Vērtējot vai ātrais aizdevums tiks piešķirts, liela nozīme ir arī pretendenta gadu skaitam. Visbiežāk ātrais aizdevums pieejams no 20 gadiem, taču ir arī kompānijas, pie kuriem kredīta aizdevums ir no 18 gadiem vai no 19 gadiem.
Atbildīgas kreditēšanas pamatprincips – aizdevumi personām no 20 gadiem
Lēmums par kredītu izsniegšanu no 20 gadiem balstīts uz kredītkompāniju ieceri sekmēt pārdomātu kredītu ņemšanu. Ņemot vērā, ka kredītņēmējiem no 20 gadiem lielākoties ir augstāka maksātspēja, jo daļa no tiem jau ir uzsākuši darba gaitas, aizdevumu piešķiršanai no 20 gadiem ir lielāka garantija, kā no 18 gadiem vai 19 gadiem.

Kad var noderēt īstermiņa kredīts?

Kredīti online pieejami tik plašā klāstā, ka var gadīties apjukt – īstermiņa kredīts, ātrais aizdevums uz ilgāku laiku… – kurš ir īstais risinājums? Atbilde jāmeklē tajā, kāds ir aizņemšanās mērķis. Piemēram, ja nepietiek līdz algai, jāatrod kāds īstermiņa kredīts. Protams, jābūt pārliecībai, ka to spēsi atmaksāt tuvāko trīsdesmit dienu laikā – tāds ir termiņš, uz kuru parasti tiek izsniegts īstermiņa kredīts. Bet, ja vajadzīgā naudas summa ir tik liela, ka nespēsi to atmaksāt tik īsā laikā, nebēdā un izvēlies kādu no patēriņa kredītiem. Ātrais aizdevums uz garāku termiņu palīdzēs īstenot lielākas ieceres – atkarībā no izvēlētā aizdevēja tas var tikt piešķirts pat dažu tūkstošu apmērā.

Kredītu noformē atbildīgi

Saņemt aizdevumu nekad iepriekš nav bijis tik vienkārši, kā šobrīd – tehnoloģiju attīstība garantē, ka gan īstermiņa kredīts, gan ikviens cits ātrais aizdevums ir tikai dažu klikšķu attālumā – allaž, kad rodas tāda vajadzība. Un tomēr – ērtības neatbrīvo no atbildības. Lai neradītu sev virkni sarežģījumu, piemēram, liegtu iespēju aizņemties nākotnē, jo kredīts ar sliktu kredītvēsturi piešķirts netiek, izvērtē gan kredīta nepieciešamību, gan savas iespējas veikt atmaksu līgumā noteiktajā termiņā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *