Oriģināli pārsteigumi svarīgos dzīves brīžos

dāvanaDzimšanas dienas, vārda dienas, kāzu jubilejas un citi svētki ir daļa no mūsu dzīves. Un, kas gan ir svētki bez dāvanām? Tomēr bieži vien dāvanu iegāde nav nemaz tik vienkārša, īpaši, ja gribas uzdāvināt kaut ko, kas vairos pozitīvas emocijas, nevis putēs plaukta tālākajā nostūrī. Diemžēl šajā laikmetā, kad visa kā ir diezgan, ar kaut ko oriģinālu gaviļnieku pārsteigt kļūst arvien sarežģītāk. Tādēļ jāmeklē interesantas dāvanas, kas netiks aizmirstas vēl ilgi pēc to saņemšanas. Viens no variantiem ir piedzīvojumu dāvana, kas ļaus gūt pozitīvas emocijas.

Lai atrastu interesantas dāvanas, vari iedvesmu smelties dāvanu interneta veikalu piedāvājumos – tur pieejamas dažādas dāvanu idejas visām gaumēm. Piemēram, ja aktuāla dāvana sievietei, nekļūdīsies, uzdāvinot kādu skaistumkopšanas procedūru. Zinot dāvanas saņēmējas gaumi, var noderēt arī tādas dāvanu idejas kā dažādu kursu vai semināru apmeklējums vai krodziņa apmeklējums. Bet varbūt sen gaidīta dāvana var būt lidojums ar deltaplānu? Pats svarīgākais – lai dāvana iepriecina un pārteidz!

Šaušana nebijušām emocijām

Savukārt, ja nepieciešamas dāvanas vīrietim, par labu iespēju var kļūt tādas interesantas dāvanas kā kartings vai šaušana. Kartings ir ļoti populāra izklaide, kas sagādā nebijušas emocijas. Turklāt, kartings dod iespēju oficiāli pārsniegt ātrumu, tāpēc ir daudzu vīriešu sapņu dāvana! Kartings var kļūt par labu dāvanu arī, piemēram, pārim. Tāpat kartings ir daudzu darba kolektīvu vai draugu novērtēta izklaide. Kartings šobrīd pieejams dažādās trasēs, tāpēc ikviens var izvēlēties, kurš kartings būs atbilstošākais.

Vēl viens azartisks piedzīvojums – šaušana, kas arī var būt kā pārsteidzoša dāvana. Šobrīd dažādās izklaides vietās pieejama gan šaušana ar loku, gan šaušana ar kara ieročiem, tāpat daudzu iecienīta ir šaušana ar arbaletu. Tuklāt šaušana var būt arī kādas militāras spēles sastāvdaļa. Arī šaušana ir lieliska izklaide gan vienatnē, gan lielākā draugu kompānijā.

Neapšaubāmi, kartings un šaušana nav vienīgie varianti, kad vajadzīgas dāvanas vīrietim. Lielisks variants, ja aktuālas dāvanas vīrietim, ir arī lidojums ar deltaplānu vai lidmašīnu, brauciens ar vučko vai, piemēram, Tarzāna trakās atrakcijas.

Ar ko pārsteigt bērnus?

Bet, ja nepieciešamas dāvanu idejas bērniem, kā interesantas dāvanas var būt, piemēram, zīmēšanas kursi, boulinga ballīte vai ūdens bumbas piedzīvojums – lietas, kas garantē jautrību vai iespēju apgūt jaunas iemaņas.

Dāvanu idejas ir daudz – atliek vien atrast piemērotāko. Labākās dāvanas vīrietim, sievietei vai bērnam būs tās, kas dāvātas ar izdomu un no sirds!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *