Pārskaiti naudu starptautiski sev ērtā laikā

Tiem, kuri dzīvo un strādā ārvalstīs, būtisks noteikti ir jautājums par iespēju ērti veikt naudas pārskaitījumus. Katrs vēlas atrast veidu kā pēc iespējas vienkāršāk un izdevīgāk pārskaitīt naudu . Tagad tāda izdevība ir- uzņēmums TransferGo nodrošina starptautiskos naudas pārskaitījumus, garantējot ne tikai drošu, bet arī izdevīgu risinājumu .
TransferGo starptautiskie naudas pārskaitījumi – izvēloties šo pakalpojumu, varēsi ērti nosūtīt naudas līdzekļus gan no Latvijas uz ārvalstīm, gan arī no citām valstīm uz Latviju.

Ja izmantot bankas pakalpojumus škiet sarežģīti, laikietilpīgi un neizdevīgi, noteikti atzinīgi novērtēsi TransferGo naudas pārvedumus internetā. Tas ļauj jebkurā ērtā laikā veikt drošu naudas pārskaitījumu uz kādu citu valsti. Izmanto iespēju- reģistrējies www.transfergo.com pilnīgi bez maksas un jau pēc neilga laika pārskaiti nepieciešamo naudas summu.

TransferGo nodrošinātie naudas pārvedumi- lielisks risinājums arī tad, ja steidzami nepieciešams veikt naudas pārskaitījumu. Ietaupi laiku, ko citkārt jāpavada bankas rindās- veic pārskaitījumu internetā dažu minūšu laikā.
Svarīgi, ka kompānija ir licenzēta, tādēļ piedāvātie starptautiskie naudas pārvedumi šādā veidā ir pilnīgi droši. Uzņēmuma TransferGo būtiskākās vērtības ir atklātība un godīgums- naudas pārvedumiem netiek piemērotas neskaidras komisijas maksas, kā arī kompānijas darbinieki vienmēr ir pretīm nākoši un atbildēs uz visiem klientam aktuālajiem jautājumiem.

TRANSFERGO – PĀRSKAITI NAUDU DROŠI UN ĀTRI

Kā minēts, Transfergo piedāvātie starptautiskie naudas pārvedumi noderēs, ja nepieciešams pārskaitīt naudas līdzekļus uz kādu citu valsti. Liels šīs iespējas pluss ir vienkāršā pieejamība- naudu pārskaitīt iespējams ar interneta palīdzību no jebkuras vietas. Līdz ar to nav jātērē laiks, dodoties uz banku vai kādu citu iestādi. Jāpiebilst, ka mājas lapā pieejama arī video apmācība, kas atvieglos naudas pārskaitīšanu.

TransferGo piedāvājumā naudas pārskaitījumi no Apvienotās Karalistes uz Latviju, Vāciju, Lietuvu un Poliju un vairākām citām valstīm, kā arī iespēja pārskaitīt naudu uz Apvienoto Karalisti no citām valstīm. Plašāku informāciju par valstīm, uz kurām var veikt naudas pārvedumus, uzzini mājas lapā www.transfergo.com/lv.

TransferGo ir salīdzinoši maza kompānija, kas reģistrēta Apvienotajā Karalistē. Ar TransferGo pakalpojumiem noteikti jutīsies drošs par pārskaitītajām finansēm – uzņēmuma darbību uzrauga Apvienotās Karalistes finanšu pakalpojumu iestāde. Ņemot vērā, ka Transfergo.com darbojas saskaņā ar personas datu aizsardzības standartiem, visi sistēmā ievadītie dati tiek šifrēti un tādā veidā aizsargāti.
TransferGo- ātri, izdevīgi un ērti naudas pārskaitījumi uz ārzemēm. Ieskaties – www.transfergo.com/lv.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *