PATĪKAMI SPA PIEDĀVĀJUMI PERFEKTĀM BRĪVDIENĀM

Viesnīca „Baltvilla” ir daudzfunkcionāla – šeit pieejami gan numuriņi, gan telpas konferencēm, un viss vajadzīgais spa atpūtai. Tāpēc, kad vēlaties rīkot konferences vai vienkārši labi pavadīt laiku, „Baltvilla” ir, iespējams, labākais variants.

DAŽĀDAS KONFERENČU TELPAS IESPĒJAMS ĪRĒT VIESNĪCĀ „BALTVILLA”
Konferences nevar norisināties bez piemērotas konferenču telpas. Šī iemesla dēļ „Baltvillā” iespējams īrēt skaistas, daudzfunkcionālas konferenču telpas, kurās atrodamas atbilstošas mēbeles, kā arī aprīkojums. Ņemot vērā to, ka zāles pieejamas ar dažādiem izmēriem un transformācijas iespējām, te iespējams rīkot konferences plašā spektrā – apaļā galda diskusijas, lekcijas ar teātra veida iekārtojumu, semināri ar „U” veidā izvietotiem galdiem un krēsliem u.c. Tieši tāpēc konferenču telpas „Baltvillā” nomā arvien lielāks cilvēku skaits.

KĀ RĪKOTIES, LAI KONFERENCES IZDOTOS?
Nozīmīgi arī, kur ir konferences norises teritorija. Šajā ziņā „Baltvillas” viesnīca obligāti jāatzīmē kā ļoti piemērota vieta, kur vadīt konferences – tā neatrodas tālu no galvaspilsētas, bet tās apkārtne iepriecinās ar priežu audzēm, kā arī Baltezera tuvumu. Paralēli konferences telpai tiek piedāvātās arī izsmalcinātās uzkodas un iespēja konferences apmeklētājiem relaksēties spa, trenažieru zālē vai kādā no viesnīcas numuriņiem. Un, protams, visas zāles, kur norit konferences, ir aprīkotas ar mūsdienīgām tehnoloģijām un mēbelēm.

SPA PIEDĀVĀJUMI AIZMIRSTIET PAR IKDIENAS RUTĪNU
Izrauties no ikdienas steigas Jums noteikti palīdzēs „Baltvillas” dažādie spa piedāvājumi. Saprotot klientu dažādās vēlmes, tiek piedāvāti vairāku veidu spa piedāvājumi, piemēram, spa sejai, ķermenim, spa rituāli un masāžas, spa pāriem un spa kungiem. Tādējādi atbilstoši spa piedāvājumi viesnīcā atrodami ikvienam cilvēkam ar vēlmi izjust nebijušas sajūtas. Jums tikai jāizvēlas, kurš vai kuri spa piedāvājumi Jums šķiet visuzrunājošākie un jāatbrauc uz viesnīcu – par pārējo parūpēsies spa speciālisti.

KONFERENČU NORISEI JĀĪRĒ KONFERENČU ZĀLES
Nevar noliegt, ka konferenču zāles ir ļoti nozīmīga komponente konferences norisē. „Baltvilla” konferenču zāles sevī ietver vairākus plusus – tajās ir dabīgais apgaismojums, pateicoties plašajiem logiem ar skatu uz priežu silu; konferenču zāles ietver sevī gan modernāko tehniku, gan mēbeles; klientu ērtībai automašīnu var novietot bezmaksas stāvvietā. Turklāt konferenču zāles,pateicoties to modernajam un skaistajam dizainam, ļauj pilnvērīgi koncentrēties uz veicamajiem uzdevumiem. Bet pārtraukumus iespējams izmantot noderīgi, baudot garšīgas maltītes vai nodarbojoties ar fiziskām aktivitātēm.

Gan konferences zāli, gan dažādus spa pakalpojumus piedāvā viesnīca „Baltvilla”. Gribat kādu no šiem piedāvājumiem izmantot? Piesakieties vietnē www.baltvilla.lv jau tūlīt!