PRAKTIZĒ IZDEVĪBU IEPIRKTIES INTERNETĀ!

velosipēdi 1a.lvInterneta veikalā 1a.lv tev ir iespēja izraudzīties dažnedažādas iekārtas un preces aktīvai atpūtai, pārgājieniem un arī brīvā laika pavadīšanai pie ūdeņiem . Tieši tādēļ ir vērts pasūtīt nepieciešamās preces internetā – tur tu ieraudzīsi lielu preču piedāvājumu par ļoti izdevīgām cenām. Viena no daudzveidīgā preču klāsta precēm ir velosipēdi.

 1a.lv tev ir iespēja pirkt neskaitāmus bērnu velosipēdu veidus, kuriem var regulēt gan stūres augstumu, gan sēdekli atbilstoši bērna augumam.   Pērkot bērnu velosipēdu, pasūti pēc velosipēda veida: kalnu (MTB), BMX u.tml. Author Big Boss, Author Catty 5, GMT Energy u.c. preču zīmes. Piedāvājumā arī velosipēdi jauniešiem, pieaugušajiem, kā arī hibrīda tipa velosipēdi.

Pasūti jaunu velosipēdu šeit- http://www.1a.lv/turisma_atputas_preces/velosipedi

Bet varbūt meklē skrituļslidas?   Taču jautrībai mājās varētu iegādāties batutu. Batuti vairākos izmēros kā bērniem, tā arī pieaugušajiem nodrošinās ne vien jautrus brīžus, bet arī uzlabos fizisko formu.

Piedzīvojumiem pilnas nakts pavadīšanai brīvā dabā pirms tam ir jāsarūpē attiecīgs inventārs. Vari atrast teltis un matračus, guļammaisus pie 1a.lv. Tur var iegādāties teltis no tādām preču zīmēm kā Easy Camp, Euro Trail, Frettime, Vaude u.c., turklāt labas kvalitātes! Dažāda izmēra teltis, līdz pat piecām vietām un augstu mitrumizturību, kas neļaus ūdenim izsūkties cauri telts materiālam un sagādāt nepatīkamus brīžus. Iegādājoties pārgājiena vajadzībām guļammaisu, pievērs vērību tā svaram un formai, komforta temperatūrai. Ērtai nakšņošanai teltī ieteicams pirkt matraci, ko iespējams ērti ieklāt teltī . Matrači – jogas, piepūšamie u.c. – viegli atrast tūrisma un atpūtas preču sadaļā. Noderētu soma? Somas ceļošanai, ikdienas nepieciešamībai, alpīnismam, kā arī slēpošanas un snovborda somas u.c. – viss ērti un pārskatāmi. Vien tev atliek izraudzīties atbilstošāko!

Ja gadījumā pārgājienu esi nolēmis apvienot ar makšķerēšanas prieku, ļoti labi noderēs ne tikai makšķere. Lai brīvā dabā izbaudītu siltas maltītes burvību, aplūko – vieglas un galvenais kompaktas gāzes plītiņas. Zivju meklētāji var uzrādīt zivju atrašanās vietu vairāk nekā 500 m dziļumā. Tie garantē atrast labākās makšķerēšanas vietas. Īstiem brīvās dabas kempinga faniem vienmēr līdzi ir ēšanas piederumi un gāzes degļi.

Dodoties pie dabas vai pat braucot garākā ekskursijā pa nomaļām vietām, samērā bieži noderēs tūrisma pulksteņi un tūrisma GPS. Atšķirībā no klasiskajiem rokas pulksteņiem, tūrisma pulksteņi ir ar lielāku izturību. Arī pret ūdens spiedienu un mitrumu, kas ir svarīgi laivotājiem. Tūrisma pulksteņiem ir ūdens izturība līdz pat 200 m dziļumam. Savukārt jau pieredzējušiem piedzīvojumu cienītājiem noderīgi iegādāties tūrisma GPS ierīci. Saulesbrilles arīdzan var nopirkt interneta veikalā – vari meklēt tās pie tūrisma un atpūtas precēm!

 Ne vien tūrisma preces, bet arī datortehnika un komponentes, mazā sadzīves tehnika, telefoni un auto preces un piederumi u.c. Pārliecinies pats un ieskaties klientiem draudzīgajā 1a.lv!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *