Profesionāli auklītes kursi-ltpc.lv

auklīšu sertifikācijas kursiŠobrīd pieejamas dažādas apmācību iespējas, dažas no tām – arī internetā. Tālmācības sniegtās iespējas par labu atzīst strādājošie cilvēki, jo paši var plānot savu laiku un mācīties sev ērtā laikā.

Ja gribi apgūt profesiju salīdzinoši īsā laikā, mācoties sev ērtā tempā, no jebkuras vietas, kur vien pieejams internets, ielūkojies Latvijas Tālmācības profesionālā centra (LTPC) nodrošinātājās programmās.

Ielūkojies centra piedāvājumā un uzzini, kādas ir LTPC programmas. Izvēlei gan multimediju dizaina kursi, gan web programmēšana, auklītes kursi un dažādas citas LTPC programmas! Mācības notiek online režīmā, izmantojot individuālu lietotāja profilu. LTPC programmas ir dažādas un mācību process mūsdienu prasībām atbilstošs, tādēļ daudzi izvēlas apgūt jaunas zināšanas šeit.

Vairāk par auklītes kursiem lasi šeit- http://www.ltpc.lv/lat/programmas/aukle!

APGŪSTI WEB PROGRAMMĒŠANU UN KĻŪSTI PAR PROGRAMMĒŠANAS TEHNIĶI

Nenoliedzami, web programmēšana ir viena no pieprasītākajām nozarēm šobrīd. Web programmēšana apgūstama 960 stundās – 15 mēnešu laikā. Ja web programmēšana tiks pabeigta sekmīgi, iegūsi 3. profesionālās kvalifikācijas līmeni un varēsi strādāt kā programmēšanas tehniķis!

Interesē web dizains? Iegūt zināšanas palīdzēs multimediju dizaina kursi. Web dizains ir mūsdienīga un ļoti pieprasīta nozare, tāpēc multimediju dizaina kursi ļaus apgūt visas nepieciešamās zināšanas, lai kļūtu par pieprasītu speciālistu. Multimediju dizaina kursi, kas ilgst 960 stundas, ļaus apgūt dažādus mācību priekšmetus, piemēram, izpildījuma tehnikas vizuālajā mākslā, saskarsmi un profesionālo ētiku, uzņēmējdarbības un ekonomikas pamatus un citas lietas, kas būs noderīgas turpmākajās darba gaitās. Svarīgi, ka web dizains apgūstams, mācības saskaņojot ar dzīves ritmu. Apgūsti zināšanas mūsdienīgā veidā – web dizains , kā arī citas mūsdienīgas prasmes atmaksāsies vienmēr!

 KĻŪSTI PAR PROFESIONĀLU BĒRNU PIESKATĪTĀJU 12 MĒNEŠU LAIKĀ

Pie LTPC pieejami arī auklītes kursi. Auklītes kursi ļaus kļūt par profesionālu bērnu pieskatītāju tikai gada laikā. Auklītes darbs reizē ir arī misija, jo palīdz gādāt par pašu mazāko labsajūtu . Auklītes kursi piedāvā gan teorētisko, gan praktisko zināšanu bāzi, lai pēc kursu beigšanas Tu varētu sniegt kvalitatīvu bērna aprūpi, apliecināt savu kompetenci pedagoģijā, psiholoģijā un bērna kopšanā. Auklītes kursi Tev sniedz iespēju saņemt arī valsts atbalstu par bērnu aprūpēšanu.

Vēlies pārmaiņas, pilnveidojot sevi profesionālajā jomā? Šajā mācību iestādē var mācīties katrs – neatkarīgi no vecuma. Jāatceras, ka, piesakoties mācībām, būs jāuzrāda iepriekšējo izglītību apliecinošs dokuments. Daudzas programmas var apgūt, ja iepriekš iegūta vismaz vidējā izglītība. Iepazīsties, kādas ir LTPC programmas, izvēlies sev atbilstošāko un mācies ar prieku!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *