Samsung televizori plašā izvēlē interneta veikalā 1a.lv

samsung tv 1a.lvInterneta veikalā 1a.lv ļoti plašā izvēlē ir pieejami dažādu modeļu un tipu Samsung televizori. Ikviens interesents atradīs sev piemērotu risinājumu, neatkarīgi no tā, cik liels televizors ir nepieciešams, kādas pieejamās funkcijas interesē un tā, vai persona dod priekšroku LED TV vai plazmas televizoriem. Pavisam interneta veikalā 1a.lv ir pieejami gandrīz 40 dažādi Samsung televizori.

1a.lv piedāvā gandrīz 30 dažādus Samsung LED televizorus. Ikviens varēs atrast sev piemērotu risinājumu. LED televizori maksā sākot no  116 latiem, bet dārgākos un lielākos televizoru modeļus, kuros ir iebūvētas dažādas papildus funkcijas, var iegādāties par 1000 latiem un nedaudz vairāk. Jāpiebilst, ka 1a.lv piedāvā vienas no zemākajām cenām, kādas Latvijā ir pieejamas Samsung televizoriem.

Nedaudz mazāka izvēle pieejama Samsung plazmas televizoriem – to skaits ir mazāks par 10. Plazmas televizori maksā no apmēram 270 līdz gandrīz 2000 latiem. Šie televizori savā starpā atšķiras gan pēc izmēriem, gan attēla izšķirtspējas, gan dažādām iebūvētām funkcijām.

Lai televizora iegāde būtu vieglāka, jūs varat atlasīt tos, kas atbilst noteiktiem jūsu izvirzītiem, kritērijiem, piemēram:

  • tiem ir noteikts izmērs;
  • ir pieejams 3D attēls;
  • jūs vēlaties televizoru ar noteiktu izšķirtspēju;
  • pieejama Smart TV funkcija.

Lielai daļai Samsung televizoru ir pieejamas arī dažādas interesantas un noderīgas funkcijas, piemēram, 1a.lv piedāvā vairākus LED televizorus ar iebūvētu interneta pārlūku un visiem, gan LED, gan plazmas, televizoriem ir iebūvēts USB terminālis.

Iepazīties ar plašo televizoru piedāvājumu interneta veikalā 1a.lv jūs varat, noklikšķinot uz iespējas Televizori, izvēlnē, kas atrodas lapas kreisajā pusē. Pēc tam izvēlieties televizora tipu (LED vai plazmas) un lapas labajā pusē jums būs pieejama iespēja atlasīt televizorus pēc noteiktiem kritērijiem.

1a.lv ir pieejami ne tikai Samsung televizori, bet arī dažādi aksesuāri un piederumi, kas televizora skatīšanos padara daudz ērtāku un patīkamāku. Jūs varat iegādāties stabilus un ērtus stiprinājumus, lai piestiprinātu televizoru pie griestiem vai sienas, pieejamas arī 3D brilles, TV pultis un citi aksesuāri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *