Saņem aizdevumu 15 minūtēs – SMScredit.lv ātrie kredīti

ātrie kredītiJa vēlies saņemt aizdevumu, kura noformēšana neprasa ne daudz laika, ne enerģijas, SMScredit.lv piedāvātie ātrie kredīti būs lielisks risinājums. Tie ir īstermiņa aizdevumi, kas paredzēti dažādu nelielu izdevumu segšanai. Ātro kredītu galvenā priekšrocība ir to ātrā, ērtā un vienkāršā noformēšana – ar SMScredit.lv naudu jūs varat saņemt tikai 15 minūšu laikā.

SMScredit.lv ātrie kredīti:

  • maksimālā summa līdz 400 latiem;
  • kredīta atmaksas termiņš līdz 30 dienām;
  • nauda pieejama 15 minūtēs.

SMScredit.lv ātrie kredīti nav paredzēti ļoti lielu mērķu sasniegšanai, tie noderēs tikai nelielu izdevumu segšanai. Maksimālais aizdevuma apmērs, ko iespējams saņemt pie SMScredit.lv, ir līdz 400 latiem. Šī summa gan pieejama kompānijas pastāvīgajiem klientiem, kas aizņemas vismaz trešo reizi. Pirmā kredīta maksimālais apmērs ir līdz 200 latiem, bet otrā – līdz 300.

Ātros aizdevumus pie SMScredit.lv ir jāatmaksā salīdzinoši īsā laikā – ne vēlāk kā 30 dienās. Kredīta atmaksas termiņu par papildus samaksu ir iespējams nedaudz arī atlikt. Šādā gadījumā uz SMScredit.lv bankas kontu ir jāpārskaita noteikta aizdevuma atmaksas termiņa pagarināšana maksa. Pārskaitījums ir jāveic pirms pienāk iepriekš noteiktā aizdevuma atmaksas diena.

Saņemt naudu pie SMScredit.lv jūs varat tikai 15 minūšu laikā. Ātrie kredīti ir pieejami internetā, ar īsziņas palīdzību vai piezvanot. Jums nevajadzēs doties uz banku un kārtot neskaitāmas formalitātes. Ja piesakieties SMScredit.lv ātrajiem kredītiem pirmo reizi, nepieciešams reģistrēties un tad noformēt aizdevumu. Ja pie SMScredit.lv esat jau iepriekš aizņēmies, Jums atliek tikai norādīt vēlamo aizdevuma apmēru un atmaksas termiņu un noformēt kredītu.

Ātrie kredīti pie SMScredit.lv ir pieejami bez ķīlas, galvojuma vai citu laikietilpīgu formalitāšu kārtošanas. Tas ievērojami atvieglo un paātrina kredīta noformēšanu. Kredīta, kam nepieciešama ķīla vai galvojums, saņemšana var aizņemt līdz pat vairākām dienām.

Jāpiebilst, ka SMScredit.lv ātrie kredīti ir pieejami ārpus banku ierastā darba laika. Tā kā kompānija strādā katru dienu no 7.00 līdz 24.00 aizdevumus var saņemt arī brīvdienās un vēlu darba dienu vakaros.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *