Seniorbaltic.lv labākais pansionāts Rīgā.

Pansionāts rīgāPatīkama vide un rūpes par cilvēkiem gados

Aprūpes centrs “Dzintara melodija” ir dzīves vieta cilvēkiem gados, kur ikviena radiniekiem tiek piedāvāta iespēja ērti vadīt laiku un saņemt nepieciešamo aprūpi.  Tas nodrošina medicīnas darbinieku palīdzību un vajadzīgo atbalstu ikdienā. “Dzintara melodijā” ir sniegts it viss vajadzīgais, lai dzīvošana centrā būtu komfortabla – piemērots telpu iekārtojums, vienvietīgas un divvietīgas guļamistabas, kā arī profesionāla personāla palīdzība.

Aprūpes centrs ir 10 minūšu laikā veicamā attālumā no Rīgas centra. Tas in gandrīz kā pansionāts Rīgā.  vienkāršā sasniedzamība dod iespēju jumsseniorus viegli satikt. Tāpat arī kopēja došanās uz notikumiem neradīs grūtības. Aprūpes centrā palīdzība tiek sniegta, ja:

  •   Personai katru dienu nepieciešama speciāla uzraudzība, kā arī mediķu uzraudzība;
  •   Cilvēks cieš no demences;
  •   Vajadzīga vieta, kur senioram palikt neilgu laiku.

Centrs ir vieta, kuras iemītniekiem ir pieejams katras dienas atbalsts un medicīniskā aprūpe. Neatkarīgi no tā, kādas ir jūsu radinieka vajadzības, viņam tiks nodrošināta pilnīgi visa vajadzīgā uzraudzība un ārstnieciskā uzraudzība . Tas būs atbilstošs piedāvājums, ja senioram ir grūtības pārvietoties, periodiski jāsaņem injekcijas vai nepieciešama cita veida palīdzība. Katram iemītniekam ir nodrošināta personīga aprūpe. Prasmīgie aprūpes centra pārstāvji parūpēsies, lai seniori justos ērti.

Nepieciešamā palīdzība centrā tiek nodrošināta arī senioriem, kas cieš no demences. Aprūpes centrā tiks sniegtas dažādas aktivitātes, kuru mērķis maksimāli, cik vien iespējams, ierobežot  slimības attīstību. Aprūpes centra personāls ir ļoti pieredzējis, kā arī speciāli sagatavots darbam ar demences slimniekiem.

“Dzintara melodija” ir atbilstošs pansionāts arī reizēs, kad jums ir vajadzīgs sniegt aprūpi savam radiniekam tikai uz vienu vai dažām diennaktīm. Nereti šī iespēja nepieciešama cilvēkiem, kas nodrošina aprūpi dzīvesvietā un, kam vajadzīgs kaut kur doties. Jums nebūs jāpielāgo viss laiks sava tuvinieka aprūpēšanai un jums nevajadzēs raizēties, ka jūsu tuvinieks jūtas komfortabli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *