Skola Credoautoprieks piedāvā svarīgākās pamata a1 kategorijas tiesības iegūšanas iespējas

 

a1 kategorijas tiesībasPIEREDZĒJUŠAS AUTOSKOLAS VARĒS PIEDĀVĀT LIELU DAŽĀDĪBU – NE TIK VIEN PALĪDZĒS SAŅEMT B KATEGORIJAS TIESĪBAS

Vai Jūs vēlaties atrast, kur ir vislabāk mācīties, lai iegūtu B kategorijas tiesības? Vai arī B kategorijas tiesības jau Jums kabatā, taču ir nepieciešams kas tik īpašs kā ADR kursi, jo paredzēta kāda bīstamo kravu pārvadāšana? Noskaidrojiet, kur vislabāk izejami visādi ar transportu vadīšanu saistīti apmācību kursi un visiem nepieciešamie pirmās palīdzības kursi autovadītājiem šajā rakstā!

LIELĀKĀ DAĻA AUTOSKOLU PIEDĀVĀS SAŅEMT B KATEGORIJAS UN MOTOCIKLA TIESĪBAS

B kategorijas tiesības būs iespējams saņemt pēc gandrīz jebkādas autoskolu attiecīgo kursu pabeigšanas, bet populāras ir tādas autoskolas kā, piemēram, Mustangs, Fortuna, Vanags un arī autoskola CredoAutoprieks. Visbiežāk B kategorijas tiesības var iegūt, ja veiksnīgi nolikts teorijas un prakses eksāmens, kā tāpat arī vajadzīgs, lai ir izieti pirmās palīdzības kursi autovadītājiem. Tā, lai būtu iespējams salīdzināt atšķirīgas autoskolas, ieteicams uzzināt paziņu, kas nesen ir ieguvuši B kategorijas tiesības, viedokli, tāpat arī apskatīt autoskolu interneta vietnēs pieejamo tekstu.

EJIET UZ TĀDA VEIDA AUTOSKOLU, KAS IR TUVU MĀJĀM

Skola Mustangs piedāvā svarīgākās pamata a1 kategorijas tiesības iegūšanas iespējas – ne vien praksē, bet arī teorijā. Šī autoskola pārsvarā veic apmācības Rīgā, kā arī tai ir arī filiāle Jelgavā. Turpretī autoskola Fortūna mazāk strādā uz rīdziniekiem, bet ir arī izveidojusi nedaudz plašāku tīklu reģionos. Vanags nodrošina kursus četrās pilsētās, taču autoskola CredoAutoprieks izveidojusi filiāles ne tikai galvaspilsētā, bet arī Siguldā, Daugavpilī, Liepājā, Ventspilī un Jelgavā.

LAI JŪS VARĒTU IEGŪR VADĪTĀJA APLIECĪBU VAJADZĪGI ARĪ PIRMĀS PALĪDZĪBAS KURSI AUTOVADĪTĀJIEM

Lai tiktu pielaists autovadīšanas eksāmenam, jāiziet pirmās palīdzības kursi autovadītājiem un medicīnas komisija. Šādus papildpakalpojumus arī ir iespējams saņem arī citur, bet liela daļa auto skolas piedāvās šos papildu kursus par atsevišķu samaksu. Galu galā pirmās palīdzības kursi autovadītājiem būs parocīgāki autoskolās, tāpēc pirms autoskolas izvēles pārbaudiet, vai tā šos kursus nodrošina.

BĪSTAMO KRAVU PĀRVADĀŠANA – BŪS DROŠA PĒC ADR KURSU APGŪŠANAS

Ja Jums jāiziet ADR kursi, no iepriekš minētajām skolām Jums spēs palīdzēt tik vien divas – autoskola CredoAutoprieks, kā arī Fortuna. ADR kursi teik veidoti no divām sadaļām – pamata kursa un papildu kursa pa to, kā pārvadāt cisternas. Gadījumā, ja Jūs gribat vēl uzzināt vēl vairāk, no kā šie ADR kursi sastāv un kā īstenojama bīsmamo kravu pārvadāšana, ļoti izvērstu informāciju savā mājaslapā nodrošina autoskola CredoAutoprieks. Pēc apmācību apgūšanas bīstamo kravu pārvadāšana būs saprotama un droša, galvenais izvēlēties īsto autoskolu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *