SMS KREDĪTS- ĀTRI UN IZDEVĪGI. IENĀC VIASMS.LV!

pirmais kredīts bez maksas via sms.lvJa radušies neparedzēti izdevumi un vajadzīgi naudas līdzekļi, tad izdevīgs variants būs sms kredīts. Viens no kredītu sniedzējiem, kas nodrošina šāda veida aizdevumus ir VIA SMS.

Viens no aizdevumu sniedzējiem, kura sortimentā ietilpst arī sms kredīti, ir viasms.lv.

Vēl viena būtiska sms kredīta priekšrocība- tā pieteikšanai nav vajadzīga ķīla, galvojums vai kādas īpašas izziņas.

Jāpiebilst, ka aizņemoties pirmo reizi, jāreģistrējas mājas lapā viasms.lv. Savukārt, otrajā reizē jau būs iespējams pieteikt aizdevumu ar īsziņas starpniecību. Ērti, ātri un vienkārši.

Īpaši ir padomāts par jaunajiem klientiem- pirmais kredīts bez maksas. Aizņemoties pirmo reizi, kredīts tiek izsniegts līdz 200 eiro apmērā . Maksimālais aizdevuma termiņš, savukārt, ir trīsdesmit dienas. Tomēr, ja neparedzētu iemeslu dēļ nevari veikt aizdevuma atmaksu noteiktajā termiņā, iespējama tā pagarināšana uz sev vēlamo laiku.

Uzzini vairāk šeit- https://www.viasms.lv/lv/blogs/pirmais-kredits-bez-maksas

NOFORMĒ AIZDEVUMU IZDEVĪGI- ĀTRS KREDĪTS INTERNETĀ

Ātrs kredīts internetā- tā ir iespēja, ko izmanto arvien vairāk cilvēku. Un ne velti – vienkāršā noformēšana un izdevīgie līguma nosacījumi patīk daudziem. Lai gan populārāki ir īstermiņa kredīti, tomēr plaši izmantoti ir arī ilgtermiņa aizdevumi, kas ir tik pat ērti un vienkārši noformējami.

Kā minēts, ātrais kredīts sniedz iespēju nepieciešamo naudas summu saņemt ar dažām vienkāršām darbībām . Jāpiebilst, ka aizdevums tiks izsniegts kredīta sniedzēja darba laikā. VIA SMS darba laiks ir katru dienu no 8 līdz 22. Tas nozīmē, ka ātrais kredīts būs pieejams tieši tad, kad nepieciešams.

Vēl viens faktors, kas padara aizdevuma noformēšanu internetā vēl izdevīgāku- kredīti bez ķīlas.

Kredīts bez ķīlas ir arī VIA SMS kredītu sortimentā. Šis aizdevējs piedāvā dažāda veida aizdevumus dažādām situācijām – gan ilgtermiņa naudas kredītus, kas noderēs, ja nepieciešama lielāka naudas summa, gan arī mazāka apmēra aizdevumus ikdienišķām situācijām.

VIA SMS piedāvājumā gan ilgtermiņa aizdevumi līdz 1500 eiro , gan arī aizdevumi līdz algai, kas ļauj ērti aizņemties mazāku summu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *