SMSCREDIT.LV – LABĀKĀ IZVĒLE, JA VAJADZĪGA NAUDA.  

kredīts bez procentiemNepieciešams naudas aizdevums īstermiņā? Nevēlies tērēt daudz laika aizpildot visas nepieciešamās formalitātes, kā piemēram, galvotāju vai ķīla? Izvēlies SMSCredit.lv piedāvātos pakalpojumus! Īstermiņa kredīts ir viens no pieprasītākajiem naudas aizdevumu veidiem. Tie ir ātri un vienkārši noformējami, neprasot liekas formalitātes.

SMSCredit.lv saviem klientiem piedāvā ātrus un ērtus īstermiņa aizdevumus – ātros kredītus. Saņemt kredītu iespējams ļoti ātri, ērti, bez ķīlas un galvojuma.Ja esi izlēmis aizņemties naudu no SMSCredit.lv, tad Tev jāievēro 3 vienkārši nosacījumi. Lai tu varētu saņemt ātro kredītu, Tev ir jābūt divdesmit līdz sepiņdesmit piecus gadus vecam Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam. Ja pirmais kritērijs atbilst Tev, tad otrkārt, Tev nedrīkst būt kavēti vai neatmaksāti citi kredīti. Ja abi iepriekšminētie nosacījumi ir izpildīti, tad Tev būs nepieciešams konts Latvijas bankā un aktīvs tālruņa numurs uz kuru nepieciešamības gadījumā Tevi varēs sazvanīt SMSCredit.lv speciālisti.

 SMSCredit.lv saviem klientiem pirmo aizdevumu izsniedz līdz 300 eiro, savukārt, aizņemoties atkārtoti, kredītlimits palielināsies līdz 425 eiro, ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām. Ja Tu esi jauns klients, SMSCredit.lv Tev dos iespēju pirmo kredītu saņemt bez procentiem! Kredīti bez procentiem nozīmē, ka atdot vajadzēs tikpat, cik aizņēmies.

Ņem vērā, ka atkārtotais aizdevums vairs nebūs bez maksas! Savukārt, ja aizņēmumu veiksi jau otro reizi, naudas līdzekļus Tu varēsi saņemt jau līdz 425 eiro, turklāt, pieprasījumu varēsi veikt ar īsziņas palīdzību. Tieši tādēļ šādu aizdevuma veidu dēvē par SMS kredītu. Tev atliks tikai nosūtīt īsziņu no sava reģistrētā telefona numura un vajadzīgā naudas summa Tavā kontā ienāks 10 minūšu laikā! Ja izlemsi par labu naudas kredīta saņemšanai ar īsziņas palīdzību, tad Tev jāatceras, ka šī iespēja būs pieejama tikai tad, ja aizņemsies vismaz otro reizi, kā arī, īsziņas pieteikums tiks apstiprināts tikai tad, ja īsziņu sūtīsi no tā telefona numura ar ko esi reģistrējies SMSCredit.lv mājas lapā.

Ja kredītu atmaksāt vari ātrāk, tad arī to Tu vari darīt, savukārt, ja dažādu iemeslu dēļ maksājumu nevari veikt un to nākas atlikt, SMSCredit.lv piedāvā iespēju kredīta maksājumu atlikt jeb pagarināt. SMSCredit.lv saviem klientiem piedāvā iespēju pagarināt atmaksas termiņu par atbilstošu summu. Tas nozīmē, ka katrai naudas summai būs dažāda kredīta maksājumu atlikšanas maksa.

Ja Tev rodas kādi jautājumi, sazinies ar SMSCredit.lv klientu apkalpošanas speciālistiem! Sazinies ar SMScredit.lv klientu apkalpošanas centru, zvanot uz 67 333 990, rakstot e-pastu uz info@smscredit.lv vai čatā, ko atradīsi SMScredit.lv mājas lapā. Atceries, ka SMSCredit.lv darba laiks ir katru dienu no 7:00 līdz 24:00.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *