Ūdensapgādes sistēmas un to izveide pie SIA „Ground Water”

ūdensapgādes sistēmasJa ir vajadzība pēc jaunas ūdensapgādes sistēmas ierīkošana jaunceltnē vai jau esošā mājoklī vai kādā citā celtnē, SIA „Ground Water” var palīdzēt to īstenot. Uzņēmuma plašais pakalpojumu klāsts sniedz iespēju izveidot pilnu ūdensapgādes sistēmu- sākot no ūdens ieguves vietas izveides līdz tā piegādes parērētājam. Nepieciešamības gadījumā uzņēmums veiks arī dziļurbuma izveidi vai tā rekonstrukciju.

 Lai arī SIA „Ground Water” strādā tikai kopš 2012. gada, tomēr kompānija jau ieņēmusi stabilu vietu Latvijas tirgū- sniedzot kvalitatīvus pakalpojumus un piedāvājot pārdomātus risinājumus. SIA „Ground Water” veidotās ūdensapgādes sistēmas nodrošinās tīra un kvalitatīva ūdens ieguvi tieši no krāna. Kā minēts, uzņēmums nodrošina visu nepieciešamo pasākumu izpildi- dziļurbuma sūkņa uzstādīšanu, automātikas uzstādīšanu un ūdensapgādes tīklu izveidi.

SIA „Ground Water” piedāvā arī citus pakalpojumus, kas var būt nepieciešami kvalitatīvas ūdensapgādes sistēmas uzstādīšana. Nepieciešamības gadījumā var tikt veikta arī dziļurbuma izveide vai rekonstrukcija. Ņemot vērā, ka SIA „Ground Water” piedāvā veikt visus ar ūdensapgādes sistēmas izveidi saistītos pasākumus, pasūtītājam nebūs jāuztraucas par to, ka sistēma varētu darboties nesaskaņoti.  Ir būtiski, ka visas uzstādītās daļas darbotos saskaņoti. Līdz ar to ieteicams visus darbus uzticēt vienai kompānijai.

SIA „Ground Water” piedāvā arī citus pakalpojumus- piemēram, ūdens spices ierīkošanu un ģeoloģisko izpēti . Plašāka informācija par visiem piedāvātajiem pakalpojumiem pieejama uzņēmuma mājas lapā www.udensjums.lv. Turpat iespējams arī pieteikties nepieciešamajam pakalpojumam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *