VAJADZĪGI SANTEHNIĶA PAKALPOJUMI? IESKATIES LUCIDA.LV  

telpu uzkopšanaNereti vienam cilvēkam uzņemties nama apsaimniekošanu nav nemaz tik vienkāršs uzdevums, tāpēc daudzi to uztic profesionāļiem. Ja jums vajadzīga nekustamā īpašuma uzkopšana, droši vērsieties pie Lucida komandas – pieredzējuši speciālisti, kas ikdienā strādā ar dažāda veida namu apsaimniekošanas jautājumiem būs ieinteresēti palīdzēt.

Lucida speciālisti palīdzēs gadījumos, kad vajadzīga apkārtējās teritorijas uzkopšana, labiekārtošana vai tamlīdzīgi. Tāpat uzkopšanas serviss sniedz arī telpu tīrīšanas, logu mazgāšanas un citus pakalpojumus. Jāpiemin, ka piedāvājumā arī sadzīves atkritumu apsaimniekošana.

Lai gan internetā atrodama informācija par dažāda veida uzkopšanas servisiem, ir būtiski tos izvērtēt sīkāk, jo uzkopšanas uzņēmumi var atšķirties gan ar pakalpojumu kvalitāti, gan izcenojumiem. Lucida savus klientus pārsteidz ar kvalitatīvu darbu izpildi. Un nav noslēpums, ka pareiza uzkopšana palīdz ietaupīt naudu, laiku un arī pacietību.

Savukārt tiem, kuriem aktuāla teritorijas uzkopšana, Lucida.lv sniedz arī dārznieku pakalpojumus, piedāvā zaļās zonas kopšanu un uzturēšanu, kā arī var līdzēt pie zālāju pļaušanas . Dārza tehnika nav tā, ko cilvēks katru gadu iegādājas jaunu. Ja mauriņš jānopļauj tikai divas reizes sezonā, tad tā vietā, lai iegādātos nepieciešamo dārza tehniku, izdevīgāk sanāks izvēlēties zāles pļāvēja pakalpojumus. Tāpat piedāvājumā arī sniega tīrīšana un izvešana.

Ja nekustamā īpašuma apsaimniekošana ir uzticēta namu apsaimniekošanas servisam Lucida, variet būt droši, ka kvalitatīvus pakalpojumus sniegs profesionāli darbinieki. Ēku apsaimniekošanā netrūkst dažādu situāciju, kad vajadzīga palīdzība.

Piemēram, ja ir iecere veikt remontdarbus, jums jāzina, ka Lucida.lv speciālisti uz remonta norises vietu ieradīsiesar visu vajadzīgo. Tas nozīmē, ka jums nebūs jāsatraucas par vajadzīgo aprīkojumu remonta veikšanai.

Jāpiebilst, ka Lucida piedāvājumā arī profesionāla elektriķa pakalpojumi, kā arī – santehniķa pakalpojumi, kas nenoliedzami ir aktuāli un pieprasīti visos laikos. Tādējādi, ja radušās problēmas elektroapgādes sistēmā vai vajadzīgs nomainīt kādu ūdens cauruli, vairs nebūs jāšaubās, kur vērsties pēc palīdzības. Nevar nevar nepieminēt, ka Lucida.lv sniedz arī alpīnista pakalpojumus, bez kuriem neiztikt, piemēram, pie logu tīrīšanas lielā augstumā.

Lucida.lv – tas ir pilna spektra mājas apsaimniekošanas pakalpojumu klāsts. Piedāvājumā ir arī speciālie darbi – piemēram, deratizācijas pasākumi, kam vajadzības gadījumā uzņēmums spēj nodrošināt kompleksu pieeju visam namam.

Lucida darbinieki ir pieredzējuši savas jomas profesionāļi, speciāli apmācīti darbam ar modernākajām tehnoloģijām un uzkopšanas līdzekļiem, kas garantē augstu darba kvalitāti.

Uzzini vairāk- http://lucida.lv/pakalpojumi/telpu-uzkopsana/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *