VIVUS.LV – VĒLAMIE FINANSIĀLIE LĪDZEKĻI DAŽU SOĻU ATTĀLUMĀ.

vivus.lv kredītsIkviens no mums var nonākt situācijā, kad naudas līdzekļu nepietiek kādam pirkumam un tos nepieciešams saņemt pēc iespējas ātrāk. Lielisks risinājums būs kredīti internetā, jo tas ir ne vien ērti, bet arī ātri un, pats galvenais, droši. No Vivus.lv varēsi aizņemties naudas kredītu sākot jau no 50 eiro un atmaksāt jau pēc mēneša, turklāt, naudas līdzekļus savā kontā saņemsi dažu minūšu laikā. Tu vienā mirklī vari apskatīt visus pieejamos piedāvājumus un izvēlēties sev piemērotāko piedāvājumu un kredīta izsniedzēju. Ja naudas kredītu vēlies aizņemties tieši no Vivus.lv, tad Tev atliek izvēlēties vajadzīgo summu un atmaksas termiņu un izveidot savu lietotāja profilu – tas ir vienkāršāk nekā varētu šķist. Aizņemties naudu internetā ir tiešām vienkārši, jo Tev nav jāieplāno laiks, lai dotos uz banku, un nav jāgaida rindā..

Vivus.lv kredīts ir vienkārši noformējams, Tev būs jāizpilda tikai trīs vienkārši soļi, lai saņemtu naudu. Pirmkārt, Tev jāreģistrējas majās lapā un jāizveido savs profils, sniedzot visu nepieciešamo informāciju par sevi. Tad, jāizvēlas nepieciešamā naudas summa, kas ir sākot no 50 līdz 1500 eiro un jānosaka atmaksas grafiks, kas var būt līdz 2 gadiem. Brīdī, kad tavs aizdevuma pieteikums tiks apstiprināts, Vivus.lv nekavējoties pārskaitīs naudas summu. Tev atliek vien sagaidīt to savā bankas kontā, jo tas, cik ātri nauda tiks pārskaitīta ir atkarīgs no katras bankas.

Ja Tev radušies kādi jautājumi vai neskaidrības, Vivus.lv, rūpējoties par klientiem, piedāvā iespēju sazināties ar klientu apkalpošanas līniju katru dienu no 7:00 līdz 24:00 un saņemt konsultāciju par sev interesējošiem jautājumiem. Zvani 67439777 vai raksti info@vivus.lv. Tāpat, vari izmantot iespēju sazināties ar Vivus.lv apkalpošanas centru, izmantojot iespēju – čatu, lai on-line sistēmā, lai sazinātos un rastu atbildes uz Tevi interesējošiem jautājumiem. Savukārt, ja vēlies ko uzzināt pēc klientu apkalpošanas centra darba laika, ieskaties Vivus.lv mājas lapas sadaļā „Jautājumi un atbildes”, kur varēsi atrast informāciju par visiem, biežāk uzdotajiem jautājumiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *